Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy a párom visszautasít? Miért kimért és bunkó velem? Másnál keresi a vigaszt? Mit tetettem, hogy ezt érdemeltem?

Figyelt kérdés

20 hónapja vagyok együtt a párommal,de mióta elköltöztünk a albiból és hazaköltöztünk a szüleinkhez,azóta pokol az életem és azt érzem,hogy van valakije!Van egy 5 hónapos fiúnk,akivel nem törődik!Ma is visszautasított!

Kérlek segítsetek,nagyon magam alatt vagyok!

Köszi a válaszokat!


2009. máj. 7. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem elképzelhetetlen,hogy van valakije,de ne temessünk egyből...

Nem zavarja,hogy a szülőknél laktok?Esetleg feszélyezi,hogy meghallanak titeket...Beszélned kellene erről vele...

2009. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

lehet rosszul fogalmaztam!

Ő a szüleinél és a szüleimnél,nem vagyunk fiatalok!

Egyszerűen hűvös lett és elutasító!

Honnan tudom meg ,hogy tényleg van valakije?

Köszi a választ!

2009. máj. 7. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, akkor mindenki a saját szülőjénél lakik?
2009. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen!
2009. máj. 7. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok házasok? Mert ez így elég gáz hogy van egy gyereketek de külön laktok.
2009. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Először is gratulálok a babádhoz:) A pároddal kapcsolatban...szerintem először gondold végig, hogy biztosan fenn állnak e ezek a dolgok. Csak azért mondom, mert terhességnél és utána is a hormonális változások miatt sokkal érzékenyebbé válhatnak a nők. Nem tudom mennyire harapódzott el nálatok az ügy, de jó ha ezt végig gondolod, mert se magadnak, se a kicsinek nem teszel jót ha idegeskedsz, ráadásul értelmetlenül. A másik, hogy neki is még gondolom nagyon új az egész, apa lett, ettől természetes, hogy valamilyen irányban a ti kapcsolatotok is változik, ez is furcsa lehet neki, meg a felelősség ami a nyakába szakadt. Elég hülyén tudnak viselkedni az emberek ilyen esetben sajnos :( Azt gondolom ebben az időszakban fontos, hogy próbálj meg vele kettesben is tölteni időt ha a babára van aki vigyázzon addig. Beszélgessetek, mondd el a problémád neki, lehet észre sem vette magát és ki lesz akadva. Persze ettől még bármi lehet, az is, hogy van neki valaki más, de ezt csak te tudod megítélni, mivel te ismered őt meg a helyzet mélységét. Ettől függetlenül azt mondom, hogy próbálj meg nem a legrosszabbra gondolni, mert lehet, hogy teljesen felesleges. A babádnak nagyon jó egészséget, neked pedig kitartást és sok-sok erőt kívánok. Remélem csak a "babásérzékenység" van a dologban :)

2010. máj. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!