Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dukai regina kérdése:

Ez szerelem vagy csak egy fellángolás?

Figyelt kérdés
Van 2 fiú, az egyik a barátom, a másik még régen akart velem járni, az a helyzet én Norbit aki akart velem járni elutasítottam, még régen, még tapasztalatlan voltam egyszer sem volt igazából fiúm. Féltem és most úgy érzem beleszerettem. A mostani pasim Fecó iránt már nem nagyon érzek szerelmet valahogy miután elég sokszor megvert így inkább barátnak tekintenék már rá mintsem a pasimként... Most nem tudom hogy ha Fecót kidobnám akkor hogyan tudnám elmondani Norbinak ezek után hogy szeretem. Hogyan tudnám kidobni Fecót, hogy tudnám otthagyni egy év után talán, hülyének tűnök de ez eddigi életem leghosszabb kapcsolata és sajnálom otthagyni eddig mindig engem hagytak ott és tudom, milyen rossz érzés ha dobnak, és én nem akarok neki fájdalmat okozni, viszont így én szenvedek:S:(...
2011. nov. 7. 16:52
 1/7 napietus ***** válasza:

Fecót jelentsd fel a bántalmazásért, vagy mondd meg apádnak, aztán dobjad. barátként??? hülye vagy te lánygyerek??? vagy felétek a barátságot veréssel divat kifejezni?


Norbi gyerekkel mg próbáld meg, aztán majd kiderül, mennyire lesz tartós. szakítani nem könnyű, d nem is lehetetlen, én jópárszor szakítottam már, aztán mégis itt vagyok...


29/n

2011. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A barátság az lehetetlen mert ő nem akarná. Apám nincs mert a szüleim elváltak és anyámmal élek. Csak félek hogy elutasít Norbi mert már én is elutasítottam csak későn jöttem rá és attól is félek hogy Fecó annyira féltékeny lesz hogy megveri, ha mégis összejönnénk, nem akarok balhét főleg miattam nem, akkor tuti nem Norbi győzne sajnos, De olyan szép a szeme:). Meg a természete is nagyon jó. Ismerem már.
2011. nov. 7. 17:06
 3/7 A kérdező kommentje:
És attól is félek hogy ha elmondanám Norbinak akkor elutasítana és még köszönni sem köszönne nekem:S
2011. nov. 7. 17:06
 4/7 napietus ***** válasza:
nem azt mondtam, hogy rögtön vesd magad a másik srác karjaiba. először várj egy kicsit, amíg lenyugszanak a kedélyek. bátyád sincs?
2011. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs csak 2 húgom nem ugrottam volna egyből az ölébe előbb néha néha odamentem volna hozzá beszélgetni mikor egyedül van .
2011. nov. 7. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hány éves vagy?

Szerintem megszokásból ne maradj Fecóval. Én már akkor ott hagytam volna, amikor kezet emelt rám. Ne "támadd le" egyből Norbit, várj amíg túlteszitek magatokat a szakításon. Majd menj oda Norbihoz és először csak barátilag, majd ha már biztosnak érzed, hogy esélyed van nála, akkor mondd el neki, hogy megbántad, hogy nemet mondtál neki akkor.

2011. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze még csak 16 éves vagyok:)

Igazad van mindenben köszönöm a választ, csak azt nem tudom hogy menjek oda hozzá, nagyon félek odamenni hozzá, főleg hogy ő szokott rám köszönni...

2011. nov. 8. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!