Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Főleg Férfiak Titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg Férfiak Titeket is zavarna ha a barátnőtök 13 évvel fiatalabb lenne? (nők véleménye is azért érdekelne)

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy egy 34 éves férfit tényleg zavarhatja az ha a barátnője ennyivel fiatalabb?bármennyire is szép és tökéletes is lenne számotokra a lány(hisz elmondta,hogy a legszebb csajszi voltam az életében),akkor is eltudnátok hagyni csak ezért?és ezért ne lehetne egy kapcsolatnak jövője?

És ez miért nem működhetne hosszabb távon?


kort is írjatok.köszönöm.


2011. nov. 7. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, ha a barátnőm 8 éves lenne.
2011. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
természetesen ugy gondoltam,hogy 30 felett van a férfi
2011. nov. 7. 18:03
 3/9 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok a párom 37 és minden jól működik közöttünk!
2011. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyisd fel a szemed és láss! Amelyik férfi igazán szerelmes az keresztül megy tűzön, vízen a lányért.


Te csak egy kis kaland voltál. Ennyi.

2011. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha mondjuk 34 lennék mint a szóban forgó férfi akkor engem nem zavarna a dolog. amikor én 50 éves vén fószer lennék, ő még csak 37 éves MILF lenne :D
2011. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

de mi van akkor ha a pasi nem akar vagyis akart beleszeretni a lányba tudatosan mert még fiatal és nem élte ki magát? ilyen előfordulhat?

és, 1 kaland tarthat kb 1 évig?az általában néhány hetes max néhány hónapos szokott lenni nem igaz?bár ilyenekben nem vagyok túl jártas..

2011. nov. 7. 18:22
 7/9 A kérdező kommentje:
de ha még nincs gyereked 34 évesen és nemsokára azért már szeretnél és azért nem 40évesen a lány meg még valószínűleg 1 jó ideig nem a tanulmányai közepén van akkor azért csak átgondolnád alaposabban és mégis csak zavarna nem igaz?
2011. nov. 7. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ha 34 évesen még nem lenne családom, akkor személy szerint olyan lányt keresnék akivel leélhetem a maradékot, tehát olyat aki pár éven belül szeretne gyerekeket.

szóval ha egy huszonéves lányba aki még élni szeretne, nem szeretnék bele. ha felkészült a házasságra akkor ásó-kapa.

2011. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
az élettársan 22 volt mikor összejöttünk. én 35 és épp válás után voltam. 13 éve a mai napig együtt vagyunk és nem tervezünk válzozást a kapcsolatban.szóval működhet hosszútávon nagyonis jól!
2011. nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!