Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátomat olyanokat mondd, hogy nem érdekelné, ha elhagynám? Elhagyjam vagy ne hagyjam? :/ érdemes akkor így vele lennem, hogy nem fél elveszíteni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ott!
2011. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
komolyan? de közben meg szeret, azt is mondja :SS
2011. nov. 5. 21:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Hááát, ha már nem érdekelné, akkor téged miért érdekel.Én nagyon gyorsan leépíteném, hogy minél hamarabb értékelhessen az utódja.
2011. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jaj, igen?Szép mondhatom.Ha nem gondolja komolyan, akkor se szórakozzon ilyennel, mert véletlenül lapátra teszed, mert te meg komolyan vetted-már látom...kidobod, aztán jön a pitizés.
2011. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nagyon szeretem és félek elveszíteni :S de ő meg nem fél... és ez nagyon elkeserítő :|
2011. nov. 5. 21:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok éni is. Ha van kedved írj üzit, és beszélhetünk róla.


20/F

2011. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem is gondolnám, hogy egy fiú is van ilyan helyzetben :|
2011. nov. 5. 22:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Gondolkozz csak, ha neki mindegy, hogy veled vagy nelkuled akkor, hogy szertehet mert igy nem szerthet. Akit szertek igazan az nekem nem mindegy, hogy massal csokolozik vagy velem egyaltalan nem ragaszkodik hozzad az a szemely.

Ne legyel vele, vagy mutasd meg neki, hogy nezne ki, hogy massal lassaon csokolozni ertse meg amit beszel o neked akkor derulne ki addig lehet meg o sem tudj, hogy milyen konnyelmuen valszol neked.


31 L

2011. nov. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, és megértelek. Ha gondolod, nekem is írhatsz. 18/L
2011. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
dehát akkor ha nem érdeklem, nem tudom, hogy miért nem hagy el... :S
2011. nov. 6. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!