Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes döntés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
na elmesélem a sztorit!! 4 éve párkapcsolatban élek kissebb nagyobb megszakításokkal. kb 2 éve az eggyik ilyen szakítás vagy nemtom szünetnek vagy minek nevezzemkor megismerkedtem egy lánnyal és kb egy hetet jártunk de aztán visszamentem a régi bnömhöz. azóta tart vele már kb ez amit most leírok. lényegében megcsaltam vele többször is vagyis elég sokszor a bnömet lényegében a 2 év alatt kb azzal a lánnyal 25ször találkoztunk bulikban és kb 15 alkalommal mindig egymás karjaiban kötöttünk ki. én szeretem tiszta szívemből azt a lányt akivel már 4 éve eggyütt vagyok de nemtom miért a másikhoz is vonzódok már próbálkoztam olyannal hogy elkerülöm egy darabig beis jött míg véletlen szerűen megint össze nem futottunk és most megint ott tartok hogy nemtudom hogy mit tegyek....nemtudom hogy szakítsak vagy ne. mert sztem valamit érzek a másik lány iránt is ha még 2 év után mindig vonzódok hozzá. igaz vannak dolgok amik vissza is tartanak tőle az hogy sokkal fiatalabb tőlem mert én 21vagyok ő meg csak 16. csak ezt akartam leirni! CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT SZERETNÉK!!
2011. nov. 1. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
"azzal a lánnyal 25ször találkoztunk bulikban és kb 15 alkalommal mindig egymás karjaiban kötöttünk ki. én szeretem tiszta szívemből azt a lányt akivel már 4 éve eggyütt vagyok "
2011. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"azzal a lánnyal 25ször találkoztunk bulikban és kb 15 alkalommal mindig egymás karjaiban kötöttünk ki. én szeretem tiszta szívemből azt a lányt akivel már 4 éve eggyütt vagyok "


Na szóval szerelmes biztos nem vagy,mert akkor nem csaltad volna meg...Szerintem egyikben sem.Szakíts de komoly kapcsolatba egyikkel se kezdj...

2011. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ez r*hadtul féreg dolog.
2011. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te az "igazi" bnödet egyáltalán nem szereted,nem hogy tiszta szívből! :S

Szakíts vele minél előbb!

2011. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
biztos jobban tudjátok tőlem hogy mit érzek...
2011. nov. 1. 13:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan nem vagy szerelmes a jelenlegi barátnődbe, hiszen más lányhoz vonzódsz, ráadásul meg is csaltad vele. Igazából egy rohadt féreg vagy, akiben annyi bátorság és tisztesség nincs, hogy előbb szakítson azzal, akit már nem szeret és utána dugjon meg mást.

Én is 4 éve vagyok a barátnőmmel, és teljes szívemből szeretem, és hiába telt el 4 év, fülig szerelmes vagyok belé, más csajok nem hoznak lázba (pedig Ő előtte is csak 1 barátnőm volt), mert ŐT szeretem, Vele akarom leélni az életem, nem érdekel más.

Te NEM szereted a barátnődet, sőt, megalázod ezzel a viselkedéssel szegényt. Remélem a következő barátja nem lesz ilyen tapló, téged meg majd otthagy a kis dugópajtásod is mással, aztán nézhetsz, hogy két szék közül az asztal alá estél.

Ha még egy cseppnyi emberség, tisztesség van benned, esetleg valami halvány érzelem a barátnőd iránt, akkor szakítasz vele, hogy találhasson egy FÉRFIT, akivel boldog lehet, és aki igazán szereti.

Bocs, ha kicsit kemény voltam, de utálom az ilyen sunyi embereket, akik ahelyett, hogy a szemébe mondanák a másiknak, hogy már nem érzik ugyanazt, és elválnának az útjaik, inkább más nőket keresnek...

22/F

2011. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem dugópajtásom!! nemis volt soha az csóknál több soha nem történt pedig történhetett volna és képzeld rajtam múlt mert ha akartam volna rég megdughattam volna már. de nem tettem!! és úgy érzem mintha mind kettőlyüket szeretném!!
2011. nov. 1. 14:09
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A csók is ugyanúgy megcsalás. Ha igazán szereti az ember a párját, akkor nem is kíván meg más nőt.

És olyan nem létezik, hogy két nőbe vagy egyszerre szerelmes, ergó egyikbe sem vagy szerelmes, a barátnőddel megszokásból vagy együtt, a másik pedig testileg vonz...

Képzeld, az előző barátnőmből nekem is elegem lett másfél év után. Kibírhatatlanul viselkedett, és nemhogy nem szerettem, egyenesen ki nem állhattam. Az utolsó fél évben hiába próbáltam vele szakítani, ő öngyilkossággal fenyegetőzött, én meg 17 éves fejjel bedőltem ennek az olcsó trükknek és nem hagytam el. Közben megismerkedtem egy másik lánnyal, aki nagyon szimpatikus volt nekem, össze is jöhettünk volna, mert kezdtem többet érezni iránta barátságnál. DE volt bennem annyi tisztesség, hogy amíg barátnőm volt, hozzá sem értem a másik lányhoz, mert lehet, hogy már nem szerettem a barátnőm, de az elmúlt 2 évre és az ő emberi méltóságára tekintettel lévén nem akartam ennyire tisztességtelen lenni, hogy a háta mögött mással "kavarok", megcsalom (a találkozókról később mindig tájékoztattam).

Tehát, akiben egy cseppnyi tisztelet is van aziránt, akivel épp együtt van, és nem akarja megalázni, az nem csalja meg, akkor sem, ha nem szereti. Előbb szakíts, aztán kezdj mással. Tehát a kérdésedre, hogy mi a jó megoldás, továbbra is az a válaszom, hogy előbb szakíts VÉGLEG a barátnőddel, és utána azt csinálsz a másikkal, amit akarsz.

2011. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!