Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?! Köszönöm.

Figyelt kérdés

Azt, hogy nagyon szeretem, de most egy kb. fél évig nem tudok lépni, kötve a kezem? 3 éve ismerjük egymást, 1,5 éve flörtöl, vallott, ma én is, de nem akarom megbántani ezzel, hogy így lapátra teszem, habár csak 1 kis időre!

Ha van ötleted krlek segíts rajtam!

Ui.: A talikkal nincs baj. Hétköznap bármikor!:)

Csak a féltékenységével küzdök még mindig:S


2011. nov. 7. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
eléggé bunkóság lenne dobni, mond csak el hogy milyen féltékenység is!
2011. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, és nem is szeretném, de ....

Féltékenység?!

Te jó ég! Nagyon féltékeny, mert tudom, hogy nagyon szeret, az ismerősöktől, a kollégáktól való félelme borzasztó nagy!:S

Mindig mindenről akar tudni, mikor hova; s miért megyek, kivel?

2011. nov. 7. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
hát esetleg ülj le vele és beszéld meg a dolgot.
2011. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mountain ***** válasza:

Hú! Nem értem a kérdést. Ne haragudj! Mi a lényeg? A féltékenységgel van a gond? Azzal hogy nem tudsz vele foglalkozni? De azt írtad, hogy tudtok talizni Mi az hogy meg van kötve a kezed?

Pedig vagy ötször elolvastam! Értetlen volnék? :-)

2011. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabyjoze8377 válasza:
Tehát a szeretőd gyakorlatilag? Ha már ilyen féltékeny, később csak rosszabb lesz. Ígérhet bármit. Kutyából nem lesz szalonna.
2011. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem rossz ötlet, hogy leüljek, de próbáltam, megint az a fránya féltékenység!:(

"Kötve a kezem" nem vagyok most olyan helyzetben, hogy azt tudnám neki mondani, hogy igen 1 pár vagyunk, a családi gondok, stb.... nem is ez a lényeges, de egyben a féltékenységével az őrületbe kikergt, mert bár nagyon szeretem, nem tudnék úgy élni, hogy a folyamatos féltékenységét kellene hallgatnom. Mindenről tudni akar, miért, mikor kivel megyek valahova. de ha most ezt csinálja akkor később mi lesz?!?!

Nem, nem a szeretőm! "Csak" egy nagyon jó barát, aki mindig mellettem áll, mindenben!:)


Köszi a válaszokat!:)

2011. nov. 9. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
A féltékeny emberek "megfojtanak". Ezt jegyezd meg. Az ilyeneknek SOHA nem tudod bebizonyítani hogy csak Őket szereted!!
2011. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!