Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jó ötlet ez?

Figyelt kérdés

Volt barátnőm elég furán, és válaszok nélkül lépett le. Annyit mondott csak a szakításkor, hogy nem velem van a baj, ő nem á és áll készen egy kapcsolatra, stb. Nem sokkal utánam újra lett valakije, akivel azóta már szintén nincs együtt...és azóta csop.társam (akin keresztül megismertem) elmondta, hogy a csaj neki azt mesélte, hogy én nyomultam rá, össz. találkoztunk 1-2-szer, ölelgettem, stb, holott az igazság az,hogy ő keresett meg engem, hogy megismerne, ő bújt hozzám, smárolt le, stb. és ,,picit" többször találkoztunk mint 1-2 alkalom...

A lényeg az, hogy kiderült, végig a szemebe hazudott. Tudom,hogy gonosz dolog, de az egész lényem bosszúért ,,kiált" és úgy érzem, addig nem lehetek újra a régi,amíg elégtételt nem veszek... Jó ötlet ez? Tapasztalat hasonló helyzetből fakadóan?

Előre is köszi a normális válaszokat ! :)


2011. nov. 7. 23:52
 1/9 napietus ***** válasza:
szerintem ha másban nem is, abban tuti igazat mondott, hogy nem áll készen egy kapcsolatra. ez nem jött be, van ilyen. ne legyél gyerekes, minek bosszút állni, egyszerűen ne foglalkozz vele, lépj tovább.
2011. nov. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, csak érted... maga a tény, hogy a szemembe hazudott, és aztán arról is,ami olt kettőnk között, ráadásul a hátam mögött...:S
2011. nov. 8. 00:01
 3/9 napietus ***** válasza:
vannak sajnos ilyen emberek :S ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni, csak annyit hogy igyekszel távol tartani magad tőlük.
2011. nov. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy, ha csak simán elmondta volna, hogy mi történt, akkor már rég elfelejtettem volna, arról nem is beszélve, hogy nem pazarolnék rá sem időt, sem energiát... de ezt valahogy nem tudom elnézni...ezért érzem a bosszúvágyat.
2011. nov. 8. 00:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Napietus téged kitiltottak? Vagy csak megváltoztatták a neved, hogy ne reklámozz?:)
2011. nov. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle szemtől szemben hogy miért kamuzott a hátad mögött
2011. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 napietus ***** válasza:
én változtattam meg, mert valaki írta, hogy nem lehet blognak a neve.
2011. nov. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: többször is kértem rá... egyszer sem kaptam választ.
2011. nov. 8. 00:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a csába.

Nem ér még annyit sem h bosszút állj rajta.

Lépj tovább,ismerkedj... Találj mást.

És meglátod majd eszébejut 1 szer ha lesz másod h mit is szalasztott el.:)

Nekem az exem a legjobb bnőmmel lépett le 6év járás után.:(

Azt kaptam csak h mert túl komoly vok és az volt a baj...

2évig nem is beszélltünk.

Lett másom... Akkor bezzeg megkeresett.

Csak elfelejtette a drága h mostmár elkésett.:XD

2012. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!