Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örülne neki, ha megköszönteném?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülne neki, ha megköszönteném?

Figyelt kérdés

Egy 25 éves fiatal ffi örülne neki, ha egy lány, akivel szoros kapcsolatban volt megköszöntené névnapja alkalmából?

A kapcsolat azért szakadt meg, mert ő még a volt barátnőjét szereti, nem tudja kiverni a fejéből. Én viszont még kedvelem, és szeretném vele, ha úgy adódna még egyszer megpróbálni. A köszöntést gondoltam első lépésnek.

Am téll. jóba voltunk, "csíptük" egymást. Csak, volt ez a dolog. Értékelnétek ti ezt a fajta gesztust? (másfél hónapja egyáltalán nem beszélünk)


2011. nov. 8. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy inkább köszöntsd FEL, ha olyan jóban voltatok.
2011. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem abban nincs semmi, ha írsz neki a névnapjára, ez egy kedves gesztus, és mivel bárki megteheti, ezért ha ő nem is akar többet, akkor sem égő neked, hiszen csak jófej voltál :) aztán lehet, hogy elkezdtek majd megint beszélgetni, találkozgatni stb. hátha beindul a dolog.
2011. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 válaszoló: én is ezt akartam kifejezni, h fel szeretném köszönteni.
2011. nov. 8. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ha névnapján mondjuk pont rossz napja lenne, meg is sértődne azon, ha nem köszöntüd föl.
2011. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én hasonló helyzetben voltam, viszont csak másfél év után mertem ezt megtenni. Azóta viszont össze is házasodtunk, boldogságban élünk és van babánk is...Nekem bejött a várakozás, talán azért mert idővel rájöttem meg Ő is, hogy tényleg nagyon szeretjük egymást. Szerintem idő kell, hogy igazán tudjátok, hogy mi lenne a jó
2011. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!