Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándéknak örülne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándéknak örülne egy fiú? (évforduló alkalmával)

Figyelt kérdés
Barátommal az első évfordulónkat ünnepeljük nemsokára, és szeretnék neki valami ajándékot adni, ami akár hasznos is lehet. Szeret olvasni, de könyvet nélküle nem veszek, mert szinte minden könyv megvan neki. Nem iszik, és nem cigizik. Egy emlékkönyv, benne a közös képekkel, belépőjegyekkel és idézetekkel? Várom az ötleteket!
2011. szept. 18. 13:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Ő 18f, én 19l.
2011. szept. 18. 13:36
 2/8 anonim ***** válasza:
A 10. évforduló előtt nincs értelme emlékkönyvnek. Addig inkább igyekezzetek olyan élményeket szerezni, amikre érdemes emlékezni.
2011. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A belépőjegyet perig úgy értettem, hogy minden jegyet (mozi, korcsolyapálya, állatkert, stb.) eltettem, és emlékként beragasztani az albumba, hogy mi mindent csináltunk már együtt. Jó ötlet, vagy hülyeség?
2011. szept. 18. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:

A csecse holmikat nem szeressük, az egy faszinak hasztalan. Bár udvariasságból azt mondja de kiiirály, hazudik, hogy ne bántson meg.

Aminek tutira örül, az az ami a hobbijának szenvedélyének megfelel, valami kellék, kiegészítő, Te tudod mivel foglalatoskodik :)

2011. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A jegyeket én is rakosgatom :)

De nem hiszem h. abból könyvet kéne kreálni, jó az egészben eltéve.

Mehetnétek inkább újból állatkertbe pl, vagy valahova. Jegyet akár adhatsz is neki, koncertre valamire :)

2011. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Remarque-könyve van-e, de én azt javaslom, ha egy fiú szeret olvasni, a Nyugaton a helyzet változatlan, illetve a Diadalív árnyékában tökéletes választás. Tudom, könyvet nem szeretnél, de muszáj javasolnom.

Ami az emlékkönyvet illeti, nekem kicsit nyálasnak tűnik, lány létemre. Persze, különböző emberek vagyunk...

2011. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mozi,utána csinálj valami fincsi kaját, 1 üveg pezsgő és kocc.Esetleg egy hűtőmágnes a képeddel, vagy egy plüss az ő nevével vagy valami. De lehet hogy rosszul gondolom
2011. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyaklánc és benne a nevetekkel

album és benne a képeitekkel

Valami személyes ajándék amit csak tőled kaphat (nem sex)

2011. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!