Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elkezdjen felnőttesebb férfiasabb és önállóbb lenni?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyok együtt a barátommal.nagyon kedves srác szereti a zenét..és utálja a történelmet meg az irodalmat.

17 éves semmi probléma nincs vele mert normális érték rendje van nem iszik nem drogozik stb. Csak egyetlen nagy baja van hogy a szülei mindent megcsinálnak neki.. szó szerint.. cipelik az ételt utána.. helyette intéznek MINDENT.. még orvoshoz is kísérgetik...tehát kivan nyalva a segge ahogy csak illik(elnézést a vulgalításért de sajnos így van..). Ő vidéken él én pedig Budapesten.Sajnos nem tudok vele lenni mindig így nem is tudom hogy vezethetném arra rá hogy önállóbb legyen.Sokat papoltam neki már erről de ő erre mindig azt mondja hogy jó majd.. és ugyan úgy mindent a szülei csinálnak helyette..

mit kellene tennem hogy rávezessem arra hogy ez nem állapot egy lassan férfivá váló 17 évesnél?


2011. nov. 8. 16:26
 1/10 napietus ***** válasza:
74%

azért azt vedd figyelembe, hogy egy 17 éves fiú még nagyon messze van a férfitól, messzebb, mint egy 17 éves lány a nőtől. amúgy sokat nem tehetsz, mert ha nyúzod ezzel, csak meg fog unni miatta. várnod kell, majd felnő :)


29/n

2011. nov. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
73%

Szerintem spagettit egyél és válassz magadnak egy értelmes, felnőttes srácot.

Ezt a herét, meg hagyd el!

Aki 17 évesen még nem tud ennivalót készíteni magának az nem erre a világra való.

(persze vannak spec. esetek, de ez nem az)

2011. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
egyél spenótot.
2011. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem én... akkor lehet h csak engem neveltek félre hogy nem kísérgetnek mindenhova.. hogy magam is eltudom készíteni az ételem stb.
2011. nov. 8. 16:30
 5/10 anonim válasza:
0%
napietusra pedig ne hallgass, nem egészséges a világszemlélete.
2011. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes eset. Én azért 17 évesen már nagynak éreztem magam, hogy elmenjek egyedül orvoshoz, hisz semmivel sem jobb, ha édesanyám is ott várakozik a sok beteg között. Ha a szülei ilyenek, akkor a srác is ilyen marad, ameddig nem veszi rá magát, hogy változtasson a helyzeten.
2011. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de szerinted mit tehetnék? mondjam azt hogy ciki a dolog?.. vagy ha kiszolgálja az anyja mondjam azt hogy ezt magad is megtudtad volna csinálni?
2011. nov. 8. 16:34
 8/10 napietus ***** válasza:
félreértetek. nem azt mondtam, hogy normális amit a srác csinál. viszont ez ellen tenni érdemben 3 ember tudna: az anyja, az apja és ő maga. a kérdező sajnos nem igazán van pozícióban e téren.
2011. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

NapiEtusnak egyáltalán nem egészségtelen a világnézete, ámbátor elég merev, és a jó házasságban élés ad neki egy kis felsőbbrendűségi tudatot, mert ilyenkor mindenki azt hiszi, ha nincs hiba a kapcsolatban, az csak azért van, mert ő hiba nélkül intézkedik, és ezért ő minden helyzetben helyesen döntene (tudom, mert én is így voltam sokáig).


A kérdésre: megpróbálhatnád rászoktatni akkor, amikor nálad van. Papolás helyett bevonod az ilyen jellegű tevékenységbe, aztán majd megszokja. Ellenben szerintem nem feltétlen kéne vele maradnod, mert azt veszem ki a szavaidból, hogy nem úgy képzeled el a pasidat, akit pátyolgatni kell, márpedig ő a szülei miatt ezt sokáig nem fogja neked nyújtani. Feltételezem, idősebb is vagy nála, ekkor benne van, hogy majd 20 évesen rájön, hogy sok p1na van, amit még fel kell húznia, te meg már a családot tervezgetve maradsz egyedül, mondjuk 25 évesen.

2011. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csoda, hogy veled összetudott jönni...
2011. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!