Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék sokkal férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék sokkal férfiasabb, egy igazi kihívás?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel most majdnem szétmentünk, mert hogy is mondjam. Túl könnyű eset vagyok. Szeretne értem megküzdeni, egy férfit akar maga mellé, nem egy kisfiút, akire bármikor támaszkodhat, aki mindig mellette van, akire felnézhet. Akinek lesi a szavait, és a végsőkig mellette áll. Konkrétan: azt szeretné, hogy legyek egy igazi kihívás számára, akit nem kaphat meg csak úgy.

NORMÁLIS VÁLASZOKAT! (és most nem kell ez a párkapcsolat egyenrangúság dolog, mert más a helyzet, kérlek)


2009. máj. 28. 18:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Naiv csajod van.
2009. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

Hát...érdekes...akkor csináld mindennek az ellenkezőjét amit eddig csináltál.

Magyarul: Ne hívd fel (SOHA!!!) majd ő hív, ha találkozni akar ne érj rá mindig, ha beszél hozzád ne figyelj rá mindig, csinálj vmi mást közbe, de vmi tök hülye dolgot, és sorolhatnám még...hidd el, nagyon hamar rá fog unni, és könyörögni fog, hogy legyél olyan amilyen régen...

DE! Már bocsi, de ha te ennyire nem vagy jó neki, akkor miért nem keres mást?? Én tuti megmondanám neki, hogy szórakozzon mással, keressen akkor egy bunkó, tahó emberkét, hisz neki az kell, nem???

2009. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Előző vagyok, bocsi ha kicsit nyers voltam, de fel tud menni a pumpám az ilyenektől...más a két kezét összetenné, ha "túl könnyű eset" lenne a párja!

22/L

2009. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ő olyan, hogy olyan férfit akar maga mellé, akiért megküzdött, és akire tényleg bármikor támaszkodhat, és lesheti a szavait. Neki ez az ideálja. Én meg szeretem. Igaziként tekintek rá. Ezért nem fogok neki ilyet mondani, hogy na keress mást. Mert mindenre képes vagyok érte..
2009. máj. 28. 19:21
 5/26 anonim ***** válasza:

"Ő olyan, hogy olyan férfit akar maga mellé, akiért megküzdött, és akire tényleg bármikor támaszkodhat, és lesheti a szavait. Neki ez az ideálja."


A barátnőd kivételesen jól ismeri a női lelket. Alighanem egy női magazinban olvasott róla (a legtöbb nőnek megközelítőleg nincs ennyi fogalma arról, hogy mi vonzza a férfiakban). A 2. válaszoló egyébként minden fontosat lert.


Legyenek elfoglaltságaid, amik miatt nem érsz rá, és "bocs, menned kell", flörtölj nőkkel (természetesen az ő társaságában is, ha valami nyilvános helyen vagytok), és a legjobb az, ha olyan szövegekkel bombázod időnként, amikkel a nők szokták kikészíteni a férfiakat (pl.: "Nem tudom, mit érzek...", "Olyan furcsa gondolataim vannak..." és hasonlók). De fő a kiszámíthatatlanság. Ha már kezd ismerni és érteni, mindig viselkedj egy kicsit másképp, mindig lepd meg valamivel.

2009. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

"Mert mindenre képes vagyok érte..."


Csak ő nehogy érezzen ebből valamit. Nőknél nagyon nem jön be ez a fajta tiszta és erős érzés. Nekik "kaland" és "kihívás" kell, nem szeretet, mármint 30 éves kor alatt.


Egy kicsit kellemetlen helyzetben van, mert nagyon szereted ezt a nőt, de NEM viselkedhetsz vele túlságosan úgy, ahogy legszívesebben viselkednél, mert ő egy nő, és a nők azt nem díjazzák. Meg kell tanulnod egy kicsit hazudni és színészkedni.

2009. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
52%
Haver, keress mást csajt, mert ez már bukta, mivel papucs vagy izomból.
2009. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd keveri a szezont a fazonnal.

Neki nem egy igazi férfi kell, hanem egy hisztis p#csa. Szerintem még nem volt komoly csalódása, igazi pofáraesése, mert különben tudná, hogy az a pasi, akiért úgymond küzdeni kell, a "megszerzés" után nem válik a megbízható férfivá, akire támaszkodni lehet, és mellette van a bajban.

2009. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"Szerintem még nem volt komoly csalódása, igazi pofáraesése, mert különben tudná, hogy az a pasi, akiért úgymond küzdeni kell, a "megszerzés" után nem válik a megbízható férfivá, akire támaszkodni lehet, és mellette van a bajban."


Sok nőtől hallottam már olyat, hogy az a vágyuk, hogy végre egy férfi rosszul bánjon velük. Mert az olyan izgi meg kalandos. Az észérvek 30 éves kor alatt nem sokat nyomnak a latban. Persze léteznek huszonéves lányok, akik ennél érettebben gondolkodnak, de ők már jellemzően férjnél vannak 23-24 éves korukra, ezért őket nehéz megszerezni.

2009. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Ezerszer leírtam már erre az oldalra, hogy az ilyen hülye tinip*csáknak csak az kell, hogy leszarják a fejüket.

Ha egy idióta seggnyaló kisgyerek vagy, akire akár mikor támaszkodhatnak, akkor semmit nem érsz nekik. Maximum lesz egy olyan f*sz a tarsojukban amit akár mikor elővehetnek ha viszket nekik. Ha rám hallgatsz, nulla idegeskedés és problémázás nélkül, pókerarcal kezeled ezután a csajt. Ne hívd, ne mindig menj el vele, msn-re írjál ki kétes személyes üzeneteket hogy azt higyje mással is kavarsz. Persze ne egyszerre változz meg, hanem mondjuk 3-4 hét alatt. Sajnos egy tinikapcsolat így működik. A normális ember, aki szeretni tud, nem csal meg, és imádja a párját, az egy szánalmas "kisgyerek", de aki magasról szarik a párjára az a macsó szexideál. Ennyit a tinicsajok gondolatmenetéről. Mindegyik k*rva

2009. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!