Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi baratsag? Ti milyen baratok vagytok?

Figyelt kérdés
Mindenutt csak azt halljuk ,hogy az igazi barat igy az igazi barat ugy. Az igazi barat tuzbe teszi erted a kezet, meg hasonlok.De valojaban igy van? Hanyatoknak van igazi baratja? Ti azoknak erzitek magatokat? Mi van a ketszinu baratokkal?
2011. okt. 31. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz barátnak hittböl lett kétszínü sajnos az én esetemben... Én még mindig nem tudom elfelejteni, de ö elég szemét módon megváltozott velem szemben..
2011. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én igazi barátom és köztem olyan szoros kapocs van, hogy ránk iszonyú keményen irigyek nem is kevesen. :D

Ő az az ember, akit ha hajnali 4-kor felhívok mattrészegen, akkor nem küld el a kva életbe, hanem hazacipel, akinek ha elmondom a legbrutálisabb titkaimat vagy félelmeimet, nem röhög ki, hanem tanácsot ad és megtartja a titkaimat, aki nem hazudja azt, hogy jól áll valami, ha nem áll jól, aki akkor is megérti a valós érzéseimet, ha hazudok róluk, akinek ha bármit mondok, amiért bárki más lenézne és leköpne, ő vállat von, hogy mindenki ilyen, csak mások nem vallják be, aki a legnagyobb szarban is ott van velem, rendületlenül...

Imádom a legjobb barátomat, bármikor bármit megtennék neki, vakon bízva benne. De ilyenből csak és kizárólag egy van, és kötve hiszem, hogy őt bárki tudná pótolni. :(

20L

2011. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hat ez gyonyoruu <3<3<3

Mitagadas mindenki ilyen igazi baratra vagyik Koztuk enis:D

Az ilyen baratra erdemes vigyazni:D

2011. okt. 31. 22:18
 4/12 anonim ***** válasza:

95%-a az "igaz" barátoknak álszent. Először egy lány barátom (előtte ő volt a legjobb), összejött egy igen jófejnek hitt osztálytársammal. Ennek a vége az lett, hogy a lány a szó szoros értelmében egy tépett, kihasználó, lélektelen test lett. Többször szúrt hátba, amíg bírtam, nem hagytam el.


Aztán most lesz kb másfél hete, hogy az új legjobb barátom lett nagyon bunkó mindenkivel. Nem részletezném, de ő is ment a süllyesztőbe. A bántó, hogy a lányt, és a legutóbbi "legjobbat" több mint 9éve ismerem.


Aki tényleg igaz barátot talál, sose engedje el. ;)

16/f

2011. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egyetertek veled utolso!!

En megkaptam az igazi baratomat. Tolle jobbat kivanni sem tudnek.Velem sirt, velem nevetett. Rea mindig szamithattam es szamithatok is barmibe.Egyetlen problemam van csak a koltozes. Kulfoldre koltozunk s felek hogy elveszitem ot!

Nagyon szeretem, mar annyit sirtunk de sajnos nincs mit tennem a koltozes ellen. Lehet hogy mar nem lesz ugyanojan a kapcsolatunk mit amilyen most de bizom benne ,hogy szamara en leszek az igazi ugy ahogyan nekem is o mert ot senki sem potolhatja a szivemben.

2011. okt. 31. 22:46
 6/12 anonim válasza:
100%

Szia,


Ha igaz barát sosem fogod őt elveszíteni...

Nekem van sok barátom és vagy egy igaz barátom, és tudom hogy bármilyen rég is találkoztunk mindig ő marad az NO.1 :)


Kitartás, de hidd el ha igaz barát elveszíteni soha nem fogod!!!

2011. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mentifantezsvér ***** válasza:
100%
Hát én ugyvagyok vele ha egyszer én valakit megszeretek mitn barátot..és fontos lessz onnantól bármit tehet meletteleszek..bármibe segitek...és bármit megteszek érte...hakell a könnyeit szárítom ha kell kihúzom a bajból..ha hülyeséget csinál nem elítélem hanem segítek helyrehozni...de ha kell ledorgálom hogy felnyíljon a szeme.és teljesen megbízok benne. én így viszonyulok az igazi baráthoz. és őkis hozzám. jó ember ismerő vagyok. úgyhogy megtalálom azokat az embereket akik képesek egy ilyen bírátság fenntartására :)
2011. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Nekem a kutatási témám a barátság és annak vonásai. 2éve elemzem a kapcsolatok ezen formáját.


Valóigaz, amit az első hozzászóló írt, az közel áll a barátsághoz. Viszont, ha egy van, akkor nem lehet a legjobb, hanem akkor az egyetlen! :)

Én azt mondom, hogy a barátságnak van sajnos egy elméleti és egy gyakorlati értelmezése. Elméletileg szinte mindenkinek van barátja, a gyakorlat valójában nem ezt mutatja. A gyakorlat meglehetősen különbözik a teóriákban megfogalmazottaktól. Az idáigi tapasztalataim alapján a magyarok kb 15%a képes igazi barátként érezni, és ezek 10-15%-nak van van is barátja. A többi álkapcsolat. Továbbá ha valaki azt mondja 3nál több barátja van, feltehetően egy sincs, hiszen nincs annyi energiánk időnk, h mindet maximálisan fenn tudjuk tartani.

A barátság egy bensőséges, mondhatni intim kapcsolat. A legerősebb elfogulatlan kapcsolat, ami értékét növeli. Sztem fontosabb, mint a szerelem, mert szerelme (rózsaszín felhője) mindenkinek lehet, de a barátság nagyon kevés.

Egy örök törvényre jöttem rá nem rég; a barátság fontossága akkor derül ki, ha a feleknnek van párkapcsolatuk, ugyanis akik csak akkor találkoznak a barátukkal, amikor párjuk nem ér rá, akkor az nem barátság. Az: Nincs ló, jó a szamár is effektus. Ezeket nem tekintem barátságnak, amiről eddig nem volt szó.

Sajnos sztem az internetet is túldimenzionálják az emberek. Sokaktól hallottam, hogy az internetes barátom.... ILYEN NINCS! Akit interneten ismersz, az nem a barátod. Ahhoz, hogy a barátodnak tudj valakit, ismerned kell az arcrándulásait, a mimikáját, a testbeszédét, a hanglejtését, az illetát, tudnod kell, milyen az érintése... amit a neten nem lehet megoldani.

Szóval úgy röviden ennyi.

Ha vallod van barátod, azt mondom, bizonyítsd.... (jóllehet, a barátság elterjedése a cél)


Csak egy tesztkérdés, melyikötök tudja mikor van a "Barátság Napja"?


Üdv

2011. nov. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Augusztus 5? Joltudom?
2011. nov. 1. 17:06
 10/12 anonim válasza:
nekem volt egy nagyon jó barátnőm, de sajnos nemrég kiderült,hogy "álszent" :( pedig én mindenben próbáltam segíteni, tűzbe tettem volna érte a kezem.. :/
2011. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!