Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiuk mit gondolnak arrol, ha még nem szeretném elveszteni a szüzességem?

Figyelt kérdés
15-éves lány vagyok.Nem rég szakitottam egy sráccal, mert nem éreztem magam érettnek egy komoly kapcsolathoz{szexre gondolok}.3-hónapig jártunk.
2011. nov. 8. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Azt gondolom erről, hogy nem vagy qrva, valószínűleg egy értelmes lány lehetsz.
2011. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a mai fiúk fognak téged megdugni sorjába, nem velük jársz.


Ez a téma arra tartozik akivel párkapcsolatban vagy .A többiekre NEM. Ha nem érzed magad késznek, akkor nem csinálod, ha szeret megért, ha nem így jártál.


Tényleg bonyolult ezt megérteni?

2011. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
én is igy jártam HASONLÓAN :d 15 éves vagyok és volt egy pasim 1hónap 3hetet jártunk és egyszer meghívott a családjához de mikor átmentem nem volt ott semmilyen család csak ő meg a szép ágya és csak azt akarta tőlem .... sztem jól tetted hogy szakítottál vele .. hidd el én megértelek :D
2011. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 WhiteLabel ***** válasza:
23%
3hónap után én rúgnám ki a csajt ha nem feküdne le velem, de inkább 1után, bár kislányokkal nem kezdek.
2011. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy ideig mehet szex nélkül a kapcsolat de annak a kapcsolatnak is max fél évet adok, és nagyon jó szívű voltam. Ezért nem kell járni senkivel amíg nem érzed azt, hogy felkészültél. Lásd a te példád.
2011. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanazt, mint minden korban: fütyülnek az érzelmekre, legfeljebb hazudják, viszont DUGNI akarnak. Mindegy, kivel: aki éppen kéznél van. A következményeket pedig viselje a történtek után a lány.
2011. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
"nem éreztem magam érettnek egy komoly kapcsolathoz{szexre gondolok}" Egy komoly kapcsolat nem a szexről szól, nyilván mint mindenfajta kapcsolatnál, ennél is közrejátszik és egy idő után kimaradhatatlan, sokkal inkább az érzelmekről szól, az egymáshoz való viszonyulásról, egymás egyre melyebbről való megismeréséről.. stb. Hogy mit gondolnak a 15-18 éves srácok erről?! Relatív... Nekem semmi gondom nincs azzal, hogyha egy lánynak van erkölcsi tudata és többre tartja annál magát, hogy lefeküdjön akárkivel, akivel úgy érzi hogy nem kéne. Rendjén van. Szerintem 16-18 éves kor között természetes elveszíteni a szüzességet, de nem azért csak hogy szexelj, vagy csak hogy elveszítsd már végre, hanem azért mert szeretsz annyira, és megbízol valakiben annyira, hogy lefeküdj vele - Nah ez jár egy komoly kapcsolattal! 16/F
2011. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

én tökre megértem fiú vagyok és szűz mert nem akartam még elveszteni ennyi :) pedig el tudnám simán de azt nem egy útszéli diszkó elötti bokorban akarom.


17/F

2011. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:

Hát a nagyja nem fogja díjazni, egyik barátnőm két hónap után engedett, miután megkapta a srác otthagyta és visszaszállingózott az exéhez.


Előttem postoló 16/f: Elég normálisnak tűnsz, nincs kedved dumálni?:D

2011. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Háát, dumálni, dumálok én szívesen bárkivel, ha kell egy beszélgetőpartner :D

Írj egy privit!

2011. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!