Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi a teendő? Tehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Tehetek én még valamit?

Figyelt kérdés
Lassan két éve vagyunk együtt a barátommal, eleinte , kb 1 évig nagyon sokat együtt voltunk, mert kollégisták voltunk. Aztán ő végzett az iskolával, és sok keresgélés után talált egy munkahelyet. Mostanra meg már ott tartunk, hogy mindig szinte túlóráznia kell, sokszor( minden 2. héten dolgozik hétvégente, de most hétvégén is dolgozik, ráadásul megint túlóráznia kell.. )A helyzet az, hogy alig van rám ideje, csak úgy tudunk találkozni, ha én elmegyek hozzá, de ha már elmegyek, nem jöhetek haza másnap reggel , mert kb 40 km-re lakik tőlem, és azért a busz nem olcsó oda-vissza.Ő nem tud hozzám hétköznap jönni, mert soha nem tudják előre mikor indulnak reggel, meg nem is megy úgy busza, Szóval úgy néz ki a dolog, hogy elmegyek hozzá, este hazajön, másnap egy egész napot várok rá, hogy láthassam megint este. Pedig azért nekem is lenne dolgom otthon.Ez a hétvége, hétköznap meg este elmegyek másnap meg nem győzök elkéretőzni gyakszáról, h kések mert nem megy úgy buszom hogy időre beérjek, de én nem vagyok hozzá szokva ehhez, hogy alig találkozunk.. szerintetek ilyenkor mit lehet tenni vagy csinálni a jobb kapcsolat érdekében, mert már ez miatt a kapcsolatunk sem valami fényes. Én megértem őt, mert a mai világban nehéz munkát találni, de valahol meg mégis haragszom rá. 19 éves vagyok, és mást sem csinálok csak várok várok.. vinni nem visz sehova, már annak örülök, ha ralli versenyre vagy terepjáró versenyre megyünk(mert arra am van pénze, csak arra nem amit én szeretnék), mert legalább kimozdulunk otthonról. Én nagyon szeretem őt, de nemhiszem , hogy ezt sokáig tudom csinálni.. nem kiskirálynő vagyok, de azért jólenne ha lennének közös programjaink vagy csinálnánk vmit együtt.. :/ Közben persze mondja, hogy nagyon szeret, de lassan úgy érzem csak én adok bele ebbe a kapcsolatba, pedig énis ugyanúgy járok gyakszára, iskolába. Szerintetek ezt hogy lehetne megoldani?? Mit lehetne tenni?Szeretem őt és nem akarom elveszíteni!!!!!!Bocsi , ha értelmetlenre sikerült, de próbáltam mindent leírni, hogy tudjatok tanácsot adni! A válaszokat előre is köszönöm!
2011. nov. 9. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld vele kedvesen megbeszélni. Ha magadban tartod ami bánt az még rosszabb. Mond meg neki, hogy te megérted, hogy nem tud semmit tenni de szükséged van rá és szeretnéd, hogy ő is keressen és eljöjjön hozzád nem csak te, mert így kellemetlen neked. Esetleg míg dolgozik érdeklődjön más munka után, ahol nem kell ennyit dolgozni vagy te is kereshetsz neki munkát. De mindekiképpen bezéljetek róla, hiszen ha ő is annyira szeret mint te őt megfogja érteni, és lehet hogy most is zavarja ez a munka dolog csak fél róla veled beszélni. :)
2011. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Már próbáltam vele beszélni, de sajnos olyan mintha őt nem nagyon érdekelné a dolog.. meg mindig azt mondja, hogy ez biztos állás. :/
2011. nov. 11. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!