Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyenkor tör rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenkor tör rám a féltékenység? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Mikor így kezd jó idő lenni,miért van az,hogy nem örülök,sőt!Az jár a fejemben,hogy a barátom,biztos meg fog csalni.Lesz strand,lenge öltözetben a csajok,ráadásul nagyon jó pasi,én nem annyira vagyok jó csaj,szerintem,és idősebb is vagyok nála 4 évvel...Szóval,amikor kezd szép idő lenni,én kezdek szomorú lenni,depis.Már 3 és fél éve járunk,de mindig ez a dilemmám.De még senkinek nem mondtam,csak magamban tartottam ezt a gondolatsort.Féltékenységre kitalálhatnának valami gyógyszert.Egyre rosszabb.Biztos azt mondjátok,bizalmatlan vagyok vele.ami igaz is,mert másfél éve valóban volt egy kalandja,(3 hónapig nézett hülyének)és visszafogadtam.De erre azt tudom mondani,hogy az előző barátaimnál is éreztem ezt.Szóval gyárilag vagyok ilyen.Nők a társaságunkban?Hát...kimondottan gyomoridegem lesz.Minden nőnek tetszik a párom,és ha a nő is tetszik neki,hát...attól félek.És így tavasszal nyáron,sokkal nagyobb a lehetőség.Én nem vagyok pasizós típus amúgy,nem flörtölgetek,és soha nem csaltam meg még senkit,nem is akarok.Kicsit hosszúra sikerült a mondanivalóm,és lehet,hogy hülyeségnek tartjátok,de örülök,hogy így leírhattam,kijött belőlem.28/L
2011. febr. 5. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel nincs önbecsülésed (visszafogadtad) ez mindig ilyen lesz, de amíg olyannal vagy aki már meg is csalt, szörnyűbb lesz mint valaha. Gondolom nem is gondolsz arra hogy szakíts vele, mert még mindig jobbnak találod hogy szenvedj valaki mellett, minthogy jó legyen egyedül (vagy mással).


Talán az is segítene ha nem tartanád életed egyik legnyomasztóbb dolgát magadban.

2011. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ott követted el, hogy visszafogadtad, sajnos ez van :(
2011. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Rettenetesen féltékeny vagyok. Hiába mondja, hogy szeret és nem kell neki más én egyszerűen nem tudok benne 100%-ban megbízni. Pedig nagyon akarok. Velem van a baj, mert bizalmatlan vagyok. De miért?! Félek ezzel fogom tönkretenni a kapcsolatunkat, hogy megfojtom a féltékenykedésemmel :S
2011. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

beszélj erről vele

vagy tedd féltékennyé :)

2011. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!