Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam a barátom tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a barátom tudtára? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szeretem a barátomat, tökéletes a kapcsolatunk, viszont egy pitinek tűnő problémám akad sajnos vele kapcsolatban.

Arról lenne szó, hogy gyakran, (mondhatni minden nap) nálunk ebédel vagy vacsorázik, ami egy 90 kilós embernél nem kis adag. Sohasem sajnálnék tőle semmit, 'inkább neki legyen és nekem ne' alapon, tehát remélem nem lesz félreérthető amit írok.

De engem is anyukám nevel, ráadásul egyedül, tehát mondanom sem kell, hogy nem állunk túl fényesen anyagilag. Mindig van itthon kaja, de képzelhetitek, hogy milyen megterhelő anyagilag - meg mindenféle értelemben is- hosszú távon etetni Őt.

Anyukám vásárol és főz, tehát gondolom neki sem imponál túlzottan. Nagyon szívesen adunk neki bármit, főleg én, hiszen Ő sem nevelkedik felhőtlen anyagi körülmények között, ráadásul kolis is és nem túl jó a kaja, de ezt már akkor is soknak találom.

Neki is ugyanannyi pénz/energia bemenni a boltba, és venni kenyeret, vajat és felvágottat.

Ráadásul én mosogatok utána, ami szintén nincs túlzottan ínyemre, hiszen hétköznapokon jóformán levegőt sincs időm venni.

Eleinte nem is mert enni nálunk, de most már tényleg napi szinten hatalmas adagot fogyaszt. Szerintetek hogyan tudnám nagyon óvatosan a tudtára adni, hogy vegyen vissza? Nem akarom, hogy anyukám is emiatt ne kedvelje Őt, továbbá megbántani sem szeretném, mert nagyon érzékeny és szeretnivaló ember.


2011. nov. 9. 19:29
 1/10 Carlsokolbász ***** válasza:
53%
Mondd meg neki te idióta!
2011. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy ne hívd minden nap át.
2011. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, de remélem tisztában vagy azzal, hogy kit idiótázz le. Balf@sz.
2011. nov. 9. 19:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hívom, jön. Ez már nálunk ilyen 'megszokott' dolog, mert segít a tanulásban, és örülünk, hogy egyáltalán ennyi időre (15-20 perc naponta) eltud szakadni a koliból.
2011. nov. 9. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:

15-20 perc? akkor gyakorlatilag csak enni jár oda?

Egyébként fogós kérdés, de nem hiszem hogy el lehet finomkodni az ilyesmit. Ahogy az itt kommentelők, szerintem a barátod sem fogja félreérteni, ha őszintén elmondod neki a dolgot ugyanúgy, ahogy azt itt leírtad :)

2011. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Érzékeny és szeretnivaló ember. Mint valami b*zi. Nehogy szóljunk neki, mert elsírja magát a macilaci.


Szóéjál neki. Erre való a szád. De ahogy olvasom a hozzászólásod, tutyimutyi alak vagy, nem nőies. (Inkább mindent neki, nekem meg semmit". Szerinted ez normális hozzáállás?)

2011. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem normális hozzáállás, de kib@szott nagy ívben lesz@rom, hogy te ott belül ekkora nulla vagy. Mert ha neked fogalmad sincs arról, hogy én miről írtam, akkor sajnálni tudlak eléggé. NAGYON SZERETEM Őt, ezért nem szeretném megbántani ilyenekkel. Akármilyen emberről legyen szó, biztosan nem esne neki jól, ha a barátnője bejelentené neki, hogy ne egyen náluk.

De tök mindegy, biztosan nem pont neked fogok erről magyarázkodni. A kérdés nem ez volt, ha unatkozol olyan kérdésre válaszolj, amelyikre tudsz is.

2011. nov. 10. 13:10
 8/10 anonim ***** válasza:
De észre sem veszi magát? A nagy szeretnivaló embered? Persze ne is szólj neki, neohgy véletlen észbekapjon. Csak azt nem értem, hogy akkor mi a fenéért tetted fel a kérdést? Ha nem akarsz neki szólni, nehogy megbántsd. Szerinted mit írhatunk azon kívól, hogy beszéljétek meg? Istenem, nő létedre nagyon ostoba vagy. Utálom az ostba, buta nőket.
2011. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
@nyád ostoba, vegyél vissza a pofádból ha lehetséges. Azért írtam, hogy nem szeretném vele megbeszélni, mert először csak utalásokat szeretnék neki tenni óvatosan, hátha abból is leesik neki. Tudod, éppen elég nehéz az élet, nem akarom megnehezíteni még a felesleges konfliktusokkal. Miért essek neki egyből, ha akár célzásokból is letudja szűrni a lényeget? Balf@sz.
2011. nov. 13. 00:07
 10/10 Thunderstruck válasza:
Hát ha tudod hogy mi a megoldás, akkor miért kérdezed? :)
2013. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!