Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem volt még barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem volt még barátom, nem tudom, hogy kell közeledni egy fiúhoz. Hogyan tudnám a tudtára hozni, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Egy hónapja megkezdődött a főiskola. Első alkalommal, mikor megláttam a srácot, leírtam a külseje alapján. Aztán jobban megnéztem és észrevettem a hihetetlenül szép szemeit. (teljesen komolyan :D)Megkerestem iwiwen és ott megtaláltam a blogja címét. Teljesen lenyűgöztek az írásai... Nem néztem volna ki belőle az ilyen mély gondolatokat.(mindig hangoztatom, hogy ne külső alapján ítéljünk, és most rá is jöttem mennyire igaz ez) Ezen kívűl folyton mosolyog, ha beszélgetünk és órán is sokszor elkapjuk egymás pillantását. Ilyenkor persze totális katarzis, észrevett!!! XD Lényeg a lényeg, nem tudom kiverni a fejemből. Úgy érzem az esélyem meglenne, mivel minden nap látom, beszélek vele. Tehát alkalom az ismerkedésre megvan. De soha nem volt még barátom és fogalmam sincs, hogy kell közeledni egy fiúhoz. Nem vagyok egy szépségkirálynő, de a személyiségemmel ezt a hiányosságot képes vagyok pótolni. (sokat nevetek, mindig vidám vagyok, ált. hangulatfelelős a társaságban)

Nulla tapasztalattal mit tehetek?


2009. szept. 28. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ezt, amit idáig írtál. Kezdetnek nem is rossz.

Ha pedig ő nem lép tovább, miért nem lépsz te?

Hívd el valahová... pl. tanulni (ne magadhoz, hanem pl. valahova az iskolába, délutánra). Ott lehet majd beszélni is.

2009. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az már jó pont hogy sokat mosolyogsz, optimista embernek tűnsz, és a fiúk szeretik az ilyen lányokat. Próbálj meg még többet beszélgetni vele, aztán ha ő többet szeretne úgyis lépni fog.
2009. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De nem érzek magamban elég bátorságot, hogy elhívjam valahová. Félek, hogy csak lejáratom magam. Bár maximum csak annyi történhet, hogy nemet mond. De legalább elmondhatom, hogy én megpróbáltam. De nem érzek magamban annyi lelki erőt egy nemhez...
2009. szept. 28. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyan!

Ha nem segít egy szende, ártatlan lánynak tanulni a másnapi véres ZH-ra, akkor nem is ember! Az ilyet még a haverok is kinézik maguk közül!

Te meg - ha igazán szereted - akkor ennyit kockáztatsz is érte!


Amúgy tényleg olyan tárgyban kérdezd, amiben gyengébb vagy, neki meg jól megy. És közben sem kell lerohanni: kicsit beszélgethetsz vele pár dologról (kiderül rólatok, hogy mennyire illetek össze), meg esetleg megfoghatod a kezét, ha átadtok egymásnak valamit. A végén megbeszélhetsz egy másik időpontot - ha pedig sikerül a ZH, hálából meghívhatod fagyizni/mekibe/amit még a fantáziád megenged. Ott már puszit is adhatsz neki, ha úgy alakul a helyzet... :-)

2009. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Na alakult valami? Fejlemények?

Lett valami folytatása a dologonak??

2010. márc. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lett folytatása, ugyanis a fiúnak időközben lett barátnője... és nm én lettem az. De nem is bánom. Amióta nem töröm magam azon, hogy Neki tetszek, sokkal nyugodtabb vagyok a közelében. ÉS barát barátnak sokkal jobb...
2010. márc. 11. 07:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy válaszoltál:))

Sajnálom, mármint, hogy nem te lettél a barátnője:((

Biztos vagyok benne, hogy érted is ugyanúgy odáig lesz majd(de lehet éppen most is odáig van)egy fiú, mint te Ő érte:))

2010. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

????????????????????????????????????

Ha van ilyen, várom a jelentkezését:)

2010. márc. 12. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!