Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek az első csóktól, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az első csóktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kicsit úgy érzem el vagyok maradva, így 20 évesen, h még nem csókolóztam, ezért nagyon parázok tőle. A kiszemelt srác, már többször próbált volna megcsókolni, a helyzet is jó lett volna, de mindig mikor elkezdett közeledni inkább mondtam valamit, hogy ne tudja megtenni.

Mindenki azt mondja, hogy azért fogom elrontani mert ennyire parázok tőle. De nem akarom, hogy rájöjjön, hogy most lenne az első. Hogyan leplezzem?


2011. nov. 9. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek leplezni? Nem akarsz természetes lenni? Szerintem úgy jobb lesz. De ha annyira félsz az elsőtől, akkor a második gyorsan az első után legyen, hogy ne tudjatok gondolkodni. :)
2011. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem lessz semmi baj : ) ha attol felsz hogy nem tudod majd mit csinalj akkor ez hulyeseg mert az jon magatol : )
2011. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kezdd a másodikkal
2011. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bár nem a legjobb dolog, de akkor elsőre csak hagyd, hogy megcsókoljon. Lánynál még elmegy...


Addig meg olvasgass itt a keresőben. Olyan jó leírások vannak, hogy sokan alig tudták kivárni, míg a párjuk hazaér.

2011. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Majdnem ugyan ez a helyzet velem is! Én is 20 vagyok,még nem csókolóztam,de jövőhét hétvégén lesz az első randink...és ha esetleg eljutunk oda...én eléggé félek,hogy elrontom :S És a végén nem lesz belőle semmi...pedig én nagyon szeretném >.<

De persze én sem szeretném hogy rájöjjön,hogy az lesz az első =/ elég lesz ha majd a másik dologról fogja tudni hogy az az első ( ha esetleg odáig eljutunk) =/

2011. nov. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
szerintem igyátok magatokat tök részegre, és akkor nem fogsz félni a csóktól. :D
2011. nov. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várd meg amíg a srác csókol, hanem te adj neki:D Így nem ér váratlanul, és irányíthatsz(am az első csók olyan mint egy elnyújtott puszi, csak szájra megy...utána lehet már majd színesíteni a dolgot:))
2011. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. de már mindegy. elmondtam a pasinak h nem tudok, és úgy döntött, inkább hagy engem. keményen lerombolta az egómat. :(
2011. nov. 10. 19:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki nem vállal el egy kezdő lányt, azzal inkább ne foglalkozz. Normális férfi nem szalad el egy ekkora probléma elől... ő csak mulatni akart veled.
2011. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon bunkó, értékelhette volna, hogy őszinte vagy és elmerted neki mondani. Én is hasonló cipőben járok:(
2011. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!