Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Féltetek/féltek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Féltetek/féltek az első csóktól?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és tudtommal a legtöbb csaj (ha nem mindegyik:D) nagyon izgul az első csók miatt, én is így vagyok vele, még nem estem túl rajta, na mind1, ez most itt nem fontos:D

Csak arra lennék kíváncsi hogy a fiúk hogy vannak ezzel?:)


2009. nov. 5. 21:44
1 2
 1/15 Andrewka ***** válasza:
100%

Én nem féltem. Nem is számítottam rá h megtörténik úgyhogy inkább meglepetés volt


22/f

2009. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én igen mert viszonylag későn, csak 15 évesen volt rá alkalmam.
2009. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Félelemnek nem nevezném, de igen, izgultam.


És... 15 évesen már olyan késő? Akkor én mit csináljak, ha 18 évesen volt az első? Akasszam föl magam? :S

2009. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
16 éves létemre, nekem sem volt még. Én nem félek, tudom, hogy úgyis elb*szom
2009. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én eléggé izgulta, és nekem is 15 évesen volt az első. Mindenkinek mondom, aki még nem volt tul rajta, hogy nem kell parázni, tudni fogjátok, hogy mit kell csinálni ösztönösen :)
2009. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

21:54 : dehogy fogod elb*szni :) bízz magadban egy kicsit.

bocsi az Off-ért.

17 / L

2009. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok igazi csókom még nem nagyon volt inkább szájrapuszi. Én nem izguok csak kíváncsiság van bennem jameg sokaktól hallottam, hogy ők elbaszták úgyhogy velem is megeshet :)
2009. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én 16 voltam és legkevésbé sem féltem, persze előtte gondolkoztam hogy milyen, hogy kell, ilyenek, de amior ott volt a lehetőség habozás nélkül megtettem, soha eszembe nem jutott volna megkérdezni bárkitől is hogy hogyan kell.
2009. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
No para:)
2009. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem abban a hangulatban voltam, hogy féljek.

2009. nov. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!