Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyen jött volna és könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyen jött volna és könnyen is ment? A bnő szerzés a leghardcore-abb dolog a világon?

Figyelt kérdés

üdv egy 18 éves GYk kocka, anime kocka vagyok és mindennél jobban szeretnék egy barátnőt, már órákon suliba másra se gondolok, nem is figyelek oda semmire csak ez jár a fejemben.

És mostanság:

Tök jól kijöttem egy lánnyal akinek nagyon tetszettem, (biztos forrásból tudtam meg jeleket is küldött) randi is volt, minden klassz volt, röhögtünk stb. aztán őszi szünet után hülye kifogásokkal lepattintott, láttam hogy ott lepzselt körülötte 3 fax is a folyosón, engem meg le is sz@rt:S

Túl szép lett volna:S

AZT MONDTA A JÓFIÚKAT SZERETI MÉG AZ APJA SZERINT IS!

Kivel volt hasonló? Miért alakult így? Pedig olyan aranyos volt mint még senki velem, aztán meg vhogy ribiformot felvette:O


2011. nov. 9. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Az összes nő egy ribanc, nincs kivétel!!! Ezt jegyezd meg!
2011. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Minden csaj ribanc! Csak az aranygyűrűs f@sz kell nekik.
2011. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
a nő akkor is hazudik ha kérdez
2011. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
12%
Ugyanígy van ez a férfiaknál is!
2011. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfinak minden szava hazugság, de egy nő akkor is hazudik ha hallgat. Így szól a bölcsesség! :D


Kedves kérdező. Lehet a csaj még nem elég érett hozzád és más pasikkal akar tapasztalatokat szerezni. Hagyd a fenébe, idővel találsz mást! ;)

2011. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
danke, hát így jártam majd sikerül vkivel, önbizalmamat nem veheti el mivel túl sok agykontroll pszicho könyvet olvastam már
2011. nov. 10. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!