Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Lenne annyi pénz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lenne annyi pénz a világon amiért lemernétek szólitani egy lányt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 19:52
1 2 3
 1/26 BlackSword ***** válasza:
100%
Attól függ??? Ha a lánnyal nincs gond, akkor miért ne??? Kövesd a 11. parancsolatot!!! "Csapj le, mielőtt felebarátod lecsap!"
2011. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy összegnek kell lennie, hogy leszólítsam:D Még csak a szemükbe sem merek nézni, akkora szar vagyok. 18F
2011. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nálam hangulattól függ. Általában nem megyek oda egy nőhöz sem, de ha jó kedvem van akkor néha hozzájuk szólok néhány szót.
2011. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
19:58 Ha így fogod fel akkor meg végképp nem mersz odamenni. Én pl kitaláltam hogy ha beledöglök is kamionsofőr fogok lenni, és nem úgy állok hozzá hogy úgysem fogom tudni elvezetni a kamiont, mert hogy milyen nem meg minden. És? Nem így kell hozzáállni!
2011. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Lenne. Ha fizetnének nekem egy plasztikai műtétet, talán lenne esélyem a lányoknál, és úgy simán meg merném őket szólítani.
2011. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Tajparaszt ***** válasza:
Én már többször megtettem, nem fizettek érte, viszont lett csajom.
2011. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Van az a pénz.


Ennek meg a humor kategóriában a helye, szerintem.

2011. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Van barátnőm,vele képzelem el a jövőmet.Van az a pénz,amiért leszólítanék egy másik lányt,más kérdés,hogy max egy teáig jutnánk el.A pénzből viszont vennék egy házat,kocsit,hajót,motort,helikoptert-nyaralót,egy másik házat-ezeket kiadnám bérbe,sőt egy jachtot is,azt is lehetne bérelni.Nagy segítség lenne,szóval mikor és hol?A bankszámlaszámomat csak élőben adom meg.
2011. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
ugyaaaaan, nincs az a pénz. a világon le nem mernék szólítani egy lányt ba$zod... te jó ronda lehetsz, ha ilyen tapasztalataid vannak.:D 14f
2011. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
2000é simán de csak ha jól néz ki ha csúyna akkor nemtudom attol függ mennyire az.
2011. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!