Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmet valljak a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet valljak a lánynak?

Figyelt kérdés

Már kb. két éve egyfolytában a fejemben jár. Osztálytársak vagyunk. Igyekszem mindig mindenben a kedvében járni, egy útvonalon megyünk haza, sokszor elkísérem, szoktam vele dumálgatni. Iszonyúan szenvedek, mert nem bírom kiverni a fejemből, minden nap látom, és felém se néz. Mintha direkt nem akarna engem abba a hitbe ringatni, hogy van nála esélyem. Néha viszont azon kaptam, hogy keresi a tekintetem. Csendes lány, alig egy-két barátnője van, mással nem nagyon szokott beszélni, viszont látom, hogy jóval több van benne, mint amit mutat. Amolyan művészlélek.

Igyekszem mindig valami jópofát mondani, ha ott van, de sokszor úgy érzem, hogy ezek erőltetett dolgok, és hülyét csinálok magamból. Pontosan ezért azt gyanítom, hogy nem reális az a kép, amit ő rólam lát, nem ismeri az igazi énemet. A fiúknak kell kezdeményezni, és amikor azt látom, hogy nincs miről beszélnünk, nincs miért odamennem, akkor szoktam ilyen elkeseredett módszerekhez folyamodni, hogy ne jöjjön a kínos csend. Szerintem ha látná, hogy milyen vagyok valójában, hogy már mennyit szenvedtem miatta, mennyit gondolok rá, akkor másképp gondolna rám. Néha viszont azt látom, hogy kifejezetten idegenkedik tőlem. Egy biztos, ő még soha nem kezdeményezett.

Szerintetek ha bevallanék mindent, azzal megérinteném a szívét, vagy hülyét csinálnék magamból és viszolygást váltanék ki benne?


2011. nov. 9. 22:39
 1/4 nckf,hskfhuelaksfd ***** válasza:
hívd el valahova. amúgy az gáz szokott lenni, ha osztálytársak között van valami, de nem minden esetben van hogy évekig együtt lesznek.
2011. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Túl sokszor hallottam már ezt az osztálytársas érvet ahhoz, hogy komolyan vegyem. Magától a csajtól is (nem köztünk levő dologról volt szó, csak általánosságban). Szerinted mi a jobb: ha osztályban járunk úgy, hogy nem verjük nagydobra de szeretjük egymást, legfeljebb szakítunk, aztán kis mosolyszünet, de hát ez van, vagy az, hogy belerohadok a szenvedésbe és verem a fejemet a falba, hogy nem próbáltam meg? Semmi nem lehet rosszabb, mint ez a jelenlegi állapot.
2011. nov. 9. 22:50
 3/4 Solarian ***** válasza:

"mert nem bírom kiverni a fejemből, "

verd ki máshonnan.

Az osztálytárs dolog egy hülyeség.

2011. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előbb azt mondd, hogy szimpatikus, és szeretnéd jobban megismerni.
2011. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!