Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már az eljegyzésről faggat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már az eljegyzésről faggat, akkor az jó jel?

Figyelt kérdés

Mármint arra jó jel-e hogy nem fog megcsalni.

Ettől parázok a leginkább, hogy megcsal..:(

távkapcsi, picit több mint fél éve vagyunk együtt.

És ujjonnan ezeket kérdezgeti, hogy megkérném e a kezét, meg összeköltözni dejo lenne....

sztem nagyon fiatalok vagyunk ehhez még (22/F, és 20/L)

Szoval remélem hogy nem csal meg, és komoylan gondolja a kapcsolatunkat.


2011. nov. 9. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Ez nem garancia arra, hogy nem csal meg. A kísértés a legváratlanabb helyzetben csap le.

Sok ember úgy csalja meg a párját, hogy igazából "nem is akarta". Megtörtént és kész.


De ne gondolj erre, ha mindig ezen rágódsz, és őt is ezzel fárasztod, az kegyetlenül meg tud keseríteni egy kapcsolatot.


27/n

2011. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem mondanál ilyet, hogy "távkapcsi" akkor nem lenne eljegyzés az tuti.
2011. nov. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem is akarom eljegyezni....fiatal vagyok ehehz még...meg sztem fél év is kevés amiota együttvagyunk...


Csak arról kiváncsiskodok, hogy ez az ő részéről mit jelent.

?


mert iylenről, még soha egyik barátnőmmel sem volt sose szó...ő az első aki felveti...

2011. nov. 9. 23:44
 4/9 anonim ***** válasza:
nem garancia, de miert csalna meg? :DD
2011. nov. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sok ember úgy csalja meg a párját, hogy igazából "nem is akarta". Megtörtént és kész."


:DDDDD


Mert az ember csak névleg ember, egyébként egy állat, aki ösztönből kefél, ugye? "hoppá, véletlen megcsaltam a párom."

A megcsalás döntés kérdése. Erkölcsé, ragaszkodásé meg szerelemé. És persze tartásé.



Nézd, kedves kérdező. Ha a lány közös jövőt tervez veled, márpedig erről van szó, akkor nem hinném, hogy szándékában áll megcsalni téged. :) Nem garancia, de így logikus.

19L

2011. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
remélem, hogy tényleg komolyan gondolja....:)
2011. nov. 11. 10:51
 7/9 anonim ***** válasza:

A 19L vagyok.

Nálunk is nagyjából ez a helyzet, párom is 22, távkapcsolatban vagyunk, és tart tőle, hogy megcsalom, így 200 km távolságból.

Nézd... én nem a barátnőd vagyok, nem tudhatom, mi jár a fejében. De a távkapcsolatnak bizalmon kell alapulnia, mert ha fejedbe veszed, hogy ő igenis megcsal, akkor ő a büdös életben nem tudja neked bebizonyítani, hogy hű hozzád, hiába az. Fél év alatt már stabil lábakon áll szerintem a kapcsolatotok, ezt érezheti a barátnőd is, ezért gondol a közös jövőtökre. Ha beszélgettetek már úgy általánosságban a megcsalásról, leszűrhetted, hogy ő hogy áll ehhez.

A másik mellett való elköteleződés nem gyűrű kérdése, hanem egy folyamat. És szerintem ti már nagyjából elköteleződtetek egymás mellett :)

Ezért mondom, hogy ne mérgezd felesleges féltékenykedéssel a kapcsolatotokat, mert az csúnyán belerondíthat + barátnődnek sem eshet jól a bizalmatlanságod (más az, ha pl. okot ad rá, akkor érthető, hogy nem bízol meg benne feltétlenül)


Na, ennyi voltam mára :P Sok boldogságot!

2011. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot, és az ötleteket..:)


tudom, hogy bíznom kell benne.

Amugy, ti milyen gyakran találkozok, így suli melett, feltéve, ha sulisok vagytok? :D

2011. nov. 11. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Ő már dolgozik, én egyetemen vagyok. Így heti egyszer tudunk találkozni, de akkor együtt is alszunk, van időnk egymásra. Mondjuk nálunk elég speciális a helyzet, mert mi másfél éve neten ismerkedtünk meg, és minden este msneztünk, anélkül, hogy találkoztunk vagy webkameráztunk volna, és most találkoztunk először a nyáron. és ezt az MSN-es dolgot tartjuk a mai napig, így kommunikálunk hétköznapnap.

A webcam is sokat segít, és elhatároztuk, hogy bármi probléma felmerül, addig nem fekszünk le, míg meg nem beszéljük, hogy békében váljunk el este egymástól.


Mi is rengeteget beszélünk a jövőről, azt is tudom, hogy kb. mikor szeretne majd eljegyezni, teljesen megbízom benne. És hogy őszinte legyek, néha szeretném, ha belelátna a fejembe, vagy az itteni életembe, hogy tudja, számomra nem létezik más rajta kívül, mindegy, milyen messze van. Nem távolság kérdése a megcsalás. lehetősége mindenkinek lenne rá szerintem. Az nem mindegy, hogy kibe mennyi tisztesség szorult.


Hú, de hosszú lett ez:D

2011. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!