Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan cserkésszek be egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cserkésszek be egy halk szerény lányt?

Figyelt kérdés
Nagyon szép, egyszerűen elbűvöl ha ránézek, viszont nem tudom hogyan szerezzem meg, elèg halk és csendes.
2011. nov. 10. 04:24
 1/7 anonim ***** válasza:
beszélj hozzá lol ?
2011. nov. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de mit beszéljek ? lol én sem vagyok olyan bőbeszédű . Ugyanakkor lehet h ő is érez valamit, de ha tévedek meg akkor is jó lenne csak barátnak.
2011. nov. 10. 06:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hátúlról sunyiba és aztán ordíts a fülébe,hogy BÚÚÚÚÚÚÚ.
2011. nov. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces HAHA mégsem röhög senki HAHA
2011. nov. 10. 07:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy honnan ismered, gimi/egyetem/melóhely, de a legegyszerűbb erről a közöspontról először beszélgetést kezdeményezni vele. Menj oda, köszönj mosolyogva, kérdezz tőle valamit (Mikor kezdődik a kosármeccs a jövő héten, nem tudja véletlenül? Hallotta-e, hogy jövő héten dékáni szünet? Lesz egy klassz buli csütörtök este az egyik koliban, stb). Aztán legyél kreatív:) látni fogod rajta, hogy mennyire akar veled beszélgetni. Ha nagyon zavarba jön, viszont ne 'zaklasd', kis beszélgetés után kösöznj el, és menj oda hozzá máskor, hátha akkor már nem lesz annyira zavarban.
2011. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Beszélj hozzá legyél vele kedves, az ilyen lányok (mint én is pl.) nagyon nehezen teszik meg az első lépést, és többnyire, arra várnak, h a pasi intézzen mindent...
2013. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lasszoval
tegnap 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!