Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ismerkednek a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerkednek a férfiak?

Figyelt kérdés

Ezért:


"Ébresztő lányok asszonyok. Mosoly, jókedv, kacagás. Lássák hogy élsz. Nem a negatív hozzáállás, a döglődés látszodjon rajtunk. A kisugárzás a lényeg. A pozitív kisugárzás. Az, hogy akarok jó kedvű lenni, akarok jó nő lenni, akarok jó anya lenni akarok jó feleség lenni. Mikor meg nem akarok, jól kialszom magam , feltöltődök és ismét én vagyok a duracell nyuszi :)A leghétköznapi apró dologban is találok olyat, hogy szét röhögjem magam."


Ma csak savanyú nőkkel találkozik az ember. Mert ők annyira komolyak, meg felnőttek, hogy elfelejtenek nevetni.


2011. nov. 10. 07:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem mindegyik savanyú!

A fele az édes a negyede meg annyira édes hogy meg is nyalogatnám !!! :)

És igen pasiként én a nőket mosolygósan szeretem!!!Egy szép mosoly elbűvölő tud lenni!!!

2011. nov. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel.
2011. nov. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is férfi vagyok és magamból indultam ki. Kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye. Sok nővel ismerkedtem már és bizony ebből s sokból kevés siker volt. Persze ez nem veszi el a kedvem, de megválogatom már kinek csapom a szelet. (Úgyis a nők vannak rosszabb helyzetben, mert nekik van kapuzárási pánik 30 év felett.)
2011. nov. 10. 07:43
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

"akarok jó anya lenni akarok jó feleség lenni." Te valami álom világban élsz ugye?!

A mai nők akarnak kocsit, házat, pénzt és egy balf@szt aki mind ezt elő teremti, úgy hogy közben éjjel-nappal dolgozik, mivel nincs otthon így a kedves barátnő meg félrekúr mert hát ugye dugni azt kell, de dolgozni azt nem.( Tisztelet annak a csekély létszámú kivételnek, aki nem így áll hozzá a dolgokhoz)

2011. nov. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez egy idézet. De egyetértek vele, azért linkeltem be. Ma az a menet, hogy 30 év feletti elvált nők gyerekesen keresnek valakit, aki felneveli a gyerekeket, meg akivel megoszthatja a hiteleit. Ergo egy világméretű balf*szt (mert az ilyen ember, aki belemegy ebbe, az, világméretű balf*sz).


Én kerülöm az ilyen helyzeteket. Ezért ismerkedek jobbra-balra, hogy még hátha vannak kivételek (vannak, csak meg kell találni).

2011. nov. 10. 08:34
 6/11 A kérdező kommentje:
És igazad van harmadik válaszoló. Számtalanszor olvasom, hogy "a pasim reggeltől estig dolgozik, nem tudok vele beszélgetni, meg nem szexel". Ezt sok nő írja/mondja. Innen is látszik, hogy a pasi dolgozik, a nő meg otthon mereszti a p*csáját, de szája az van, meg egyenjogúságot akar.
2011. nov. 10. 08:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Utcsó kommentről ez ugrott be: [link]
2011. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Southparkot soha nem lehet megunni :)
2011. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre,hogy ennyi savanyú nő lenne,lehet,hogy rossz helyen próbálkozol.A 30 feletti elvált emberekre felesleges időt pazarolni,a férfiak is ugyanolyanok,mint a nők,ők is csak egy balf@szt keresnek,aki neveli a gyerekeiket,és elviseli az ex nőjük hülyeségeit.Az ilyenek foglalkozzanak egymással,másnak úgysem kellenek.
2011. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel,végülis sokban hozzájárul ez a felfogás-illetve a leírt felfogás hiánya abban,hogy a férfiak nem közelednek...De hozzáteszem,ha valaki rám néz,mondjuk épp mikor életkedvem sincs, a sok színes és hajléktalan közt utazni a bkv-n,hát rólam is azt lehetne hinni első blikkre,hogy valami búvalb*szott némber vagyok :D

24N

2011. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!