Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ismerkednek a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerkednek a férfiak?

Figyelt kérdés

Ezért:


"Ébresztő lányok asszonyok. Mosoly, jókedv, kacagás. Lássák hogy élsz. Nem a negatív hozzáállás, a döglődés látszodjon rajtunk. A kisugárzás a lényeg. A pozitív kisugárzás. Az, hogy akarok jó kedvű lenni, akarok jó nő lenni, akarok jó anya lenni akarok jó feleség lenni. Mikor meg nem akarok, jól kialszom magam , feltöltődök és ismét én vagyok a duracell nyuszi :)A leghétköznapi apró dologban is találok olyat, hogy szét röhögjem magam."


Ma csak savanyú nőkkel találkozik az ember. Mert ők annyira komolyak, meg felnőttek, hogy elfelejtenek nevetni.


2011. nov. 10. 07:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ez nem azt jelenti hogy mindig vigyorogj. Egyáltalán nem. Csak amikor pár hónap alatt egy mosoly nem hagyja el a nő száját, egy őszinte nevetést nem tud megejteni (pedig én igyekszem), akkor ott már gondok vannak. Mindenkinek más a mértéke a humorban. Szóval úgyis meglátom kedves előttem lévő, hogy mennyi humorérzék szorult beléd és eldöntöm, nekem ez elég-e. Csak könyörgöm, ez a mennyiség nullától különböző szám legyen. :)
2011. nov. 10. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!