Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exével jött újra össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exével jött újra össze valaki? Ha igen mennyi idő után? Volt a különlét alatt kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Most azon gondolkodunk az exbarátnőmmel, hogy újrakezdjük 3 hónap után, de engem nagyon zavar, hogy amikor szakítottunk rá 2 hétre már együtt volt egy faszival de azt mondja, hogy rájött, hogy mit veszített. Nem tudom, hogy mit csináljak, mert 4 évig voltunk együtt és amennyire szeretem annyira utálom is (mivel még ki sem hűlt a helyem és már bepasizott)
2011. nov. 10. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Döglött kutyát ne rugdossál!!!

Jegyezd meg exekkel soha ne kezdj ki!Dugd meg és küld haza!!!Többre ne használd őket !!!

Meghát sosem lessz régi a kapcsolat,miközben dugod belegondolsz hogy az a másik is csak kefélte, és azon kívül ami egyszer tönkre ment az utána is tönkre fog menni!

Tapasztalatból írom,hozzám is szeretnek visszajárni az exek,a fele csak azért jár vissza mert nem szeret egyedül aludni amíg mást nem talál magának...

2011. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

attól függ.. én is eljátszottam és rájöttem, hogy életem legnagyobb hibáját követtem el az alatt a 2hónap alatt még nem voltunk együtt, igaz sokat is kellett küzdenem a párom bizalmáért, hogy visszanyerjem, azóta minden rendben van sok sok éve együtt vagyunk, próbáld meg, ha igazán szeretted

L

2011. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!