Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit ki lehet figurázni ők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit ki lehet figurázni ők az igazi személyiségek nem?

Figyelt kérdés

Ma megtudtam hogy néha ki szoktak figurázni az osztálytársaim :D (Jó olyan tagjai akik speciel rohadtul nem érdekelnek mert elég rosszindulatúak kibeszélősek és megbízhatatlan tömegtermékek) Én ezt nem negatív hanem pozitív dologként fogom fel. Akit ki lehet figurázni azok az egyéniségek nem?

17/L


2011. nov. 11. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha. Csak fene se tudja, hogy negatív vagy pozitív vonatkozásban :) Ugye tudjuk, hogy Hitler is igazi egyéniség volt.
2011. nov. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Darabolo ***** válasza:

Akkor vagy igazi egyéniség ha magadat tudod kifugárázni.

Vagy jobb, inkább te terjesz magadról hülyeségeket, mint hogy mások találjanak ki rólad igy tudod legalább mi a téma :)

Jah és ha visszajut hozzád mondhatod, hogy jah ezt én találtam ki mert kiváncsi voltam xy mekkora pletykás :)

2011. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nyílbán akik nem kedvelnek (Nem tudom mi okuk van rá, témazárók előtt tőlem elkérni az anyagot arra jó vagyok :D) azok negatív értelemben parodizálnak. De én is ki tudom magam parodizálni... Tisztába vagyok vele milyen vagyok, a beszédstílusom is elég egyedi... Néha tudok akkor hülyeségeket mondani a szóalkotásom is néha parádés tud lenni XD
2011. nov. 11. 17:39
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem mindenkit ki lehet figurázni, hisz nem vagyunk egyformák. minden embernek van egy egyénisége. ez vagy öltözködésből adódik, vagy beszédstílusból v akármiből...
2011. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem itt sem lehet általánosítani... Alekoszt is ki lehet figurázni, igazi karakter, ugyanakkor nem szeretnék olyan lenni mint ő...
2011. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lehet mindenkit kifigurázni... Aki nem csinál semmit nincs benne semmi figyelemfelkeltő azt sehogy nem tudnám parodizálni. Osztályunkba is van vagy 10-15 ember akit nem nagyon tudnának parodizálni.
2011. nov. 11. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
még őket is ki lehet parodizálni. a semmit tevés is egy tulajdonság...
2011. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Higgy nekem hogy nem tudnád kérlek... :)
2011. nov. 11. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!