Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljek vele róla/rólunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele róla/rólunk? Zavar, hogy kimondva, hogy járunk. Pedig ahogy látom rajta, ő is komolyan gondolja a dolgokat. (Ő 25 éves srác, én pedig 20 éves lány vagyok)

Figyelt kérdés

Valahogy sejtem, hogy mindenki azt fogja mondani, hogy igen. :D De azért leírom... Szóval, 2 hete ismertem meg egy srácot és már akkor nagyon jól elvoltunk egymással. Jót beszélgettünk, sétáltunk a csillagos ég alatt, smároltunk, hazakísért... :) Azóta már 3× találkoztunk, mondjuk úgy randiztunk. :) Már az első talin is szájra puszit kaptam tőle, és kézen fogva sétálgattunk... Szóval tényleg tök jól elvagyunk.


DE! Mindig úgy fejeződnek be a találkáink, hogy azt mondja, hogy ha szeretnék, akkor még találkozhatunk... És naná, hogy szeretnék, mert annyira jó vele lenni. Meg ő is azt szokta mondani, hogy jó velem...


Igazából KICSIT ZAVAR ez a dolog, HOGY NINCS KIMONDVA HOGY JÁRUNK, de mégis találkozunk 2-3 naponta (mivel most írja a diplomamunkáját, és csak így ér rá...), mint egy igazi pár. :D


Azért nem merem feszegetni előtte ezt a dolgot, mert félek, hogy megijesztem. :D


Lehet, hogy ez sokaknak egy kis piti ügy, de nekem sokat számít...

És bocsi, hogy hosszú lett.


2009. máj. 8. 21:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi... :D Zavar, hogy NINCS kimondva. :D:D :P
2009. máj. 8. 21:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélj ez egyértelmü:) igy nem valami jó és ha nem mondod el neki akkor nem is fog megváltozni... Hajrá kislány:)
2009. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem gondolja, hogy ki kéne mondani. Barátommal hamarosan 4 hónaposak leszünk és sokáig mi sem mondtuk ki. Azt is utólag beszéltük meg, hogy melyik nap jöttünk össze úgy kb, mert nem tudtunk mit mondani, amikor kérdezték. Szerintem ettől ne parázz, de ha zavar, akkor kérdezz rá.
2009. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kislány köszönte szépen a válaszokat! :)


Azért még írhat, aki olvassa... azt is meg fogom köszönni. :P

2009. máj. 8. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem is beszélj vele, szerintem jobb ha ki van mondva, a félreértések elkerülése végett is.
2009. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hú hát vmi ilyesmi volt velem is :) . midnig azt mondja nekemis h még találkozhatunk , meg szeretne még látni stb ... aztán egyik este rákérdeztem h "akkor mi most..." és akkor meg befejete h "járunk ?...ez sztem csak tőled függ" .. na és akkor kilett mondva :D
2009. máj. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó! :) Holnap találkozunk, aztán próbálom elintézni a dolgokat. :P
2009. máj. 9. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!