Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntsek? Melyiket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogee123 kérdése:

Hogy döntsek? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Van 2 esélyes srác, egyikről sem tudom, hogy mennyire vagyok nekik közömbös. Az egyik régebben szemét volt, de amióta bocsánatot kért annyira aranyos...:) A másikkal viszont régebben szóra sem jutottam és eddig 2szer beszéltem vele, fészen:S nem merem leszólítani egyiket sem, mert van egy másik csapat ahol van egy csaj és az beleszólna indenbe amit csinálok!:( És ha nem maradok kussba, akkor jön vagy 10 emberrel és megvernek...Szóval csak a net maradt, meg néha mennek ilyen helyekre, de az a csaj ott is ott van. Lényeges infó:( Szóval az a két fiú akiről szó van azok legjobb haverok...bár az egyiknek van egy kiszemeltje, a másiknak nincs, fogalmam sincs hogy lesz, mindkettő nőcsábász.:D De ha választhatnék...azt, akivel már néha-néha szóbajutok, sulitársam, de van egy kiszemeltje (bár az ő kapcsolatai rövidek) vagy azt aki nagyon csajozós, messzebb lakik, nagyon jófej és nincs senkije?:S Köszi előre is!
2011. nov. 12. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit kavaros :)
2011. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom:S Ma voltam velük a népkertbe meg jópár csajjal és eglszjóvolt, de nembeszéltem egyikkelse, lefagyok ha ilyenkor beszélnikell..annyira röhelyes volt, hogy erőltetett röhögőgörcsöt kaptam..:( A csajozósnak nagyon cuki hangja van meg olyan kis nyolcéves gyerekhez tudnám hasonlítani kivétel a beszéde és a gondolkodása...a másikkal volt egy pillanat hazafelé amikor engem nézett és egy pillanatra elkaptam a tekintetét olyan aranyos azis...de annak tetszik 2 csaj egyszerre, nemtudom hogy én mennyire, vagy annyira sz@rul nézek ki, hogy egyiknek sem kellenék:'( Az első a nőcsábász az most sem írt vissza, kezdi megint a régi önmagát hozni és bunkó. Valószínű a második lesz. Annyira rosszlenne ezt is elcseszni:'(
2011. nov. 12. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Miskolci vagy ?:) Népkert :)
2011. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen:S
2011. nov. 13. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!