Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most melyiket válasszam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyiket válasszam a kettő közül?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy most végre visszakaptam azt a fiút aki után depiztem fél évet.És most meg itt van még egy fiú, aki régóta bejön nekem, és nagyon szeretem őt is.Hétfőn találkozok a fiúval, és álítólag smárolni fogunk.A barátommal pedig mit csináljak?Vagy ha szakítani akarnék vele, akkor mit mondjak neki?
2011. nov. 12. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akarsz vele akkor mond azt, hogy szép volt, jó volt, nagyon köszönöd, de most már kocc van.
2011. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Depizz még félévet vagy ásd el magad.
2011. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
te meg várj fél percet és húzzá él a tetves k*rva anyádba :)
2011. nov. 12. 12:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Mond azt neki, hogy Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz.
2011. nov. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
a másodikat válaszd hogy miért? Ha igazán szeredet az elsőt akkor nem szereted volna meg a 2.-dikat :)
2011. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2.-dikat "másodikdikat" :D XD
2011. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tedd a szívedre a kezedet, és azt válaszd akit igazán szeretsz.
2011. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Hogy lehet ilyen alpári módon beszélni?Szánalmas kis..Mi az h állítólag smároltok?!Jajj istenem inkább vedd elő a babáidat aztán babázz kicsit.

Miközben pasid van,másokkal találkozgatsz és smárolsz.Mekkora egy .. vagy te.Anyád apád büszke lehet rád.

A pasidnak meg mondd azt h: Egy *** vagyok,és nálam már csak jobb jöhet ;)

Lehet lepontozni ;)

2011. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
na figyelj kislány,te nagyon éretlen,komolytalan vagy a párkapcsolathoz ha jól sejtem valahol a 13-16 között lehetsz,ez nem így működik,hogy melyiket válasszam,az ember azzal kezd kapcsolatot akit kedvel,akihez vonzódik,akibe szerelmes lesz,neked egyátalán nem való még kapcsolat, 16 alatt amúgy is felesleges,és gáza "járni" valakivel,nem mellékes ha van "barátod" akkor ne smárolj mással,és mégis hogy lehet ilyen mocskos a szád lány létedre? komolyan az egész oldal tele van 11-16 éves ribikékkel,kis p*csökkel, ahelyett,hogy tanulnátok,barátnőznétek,sportolnátok,olvasnátok a helyett "pasiztok,csajoztok",szexeltek,"jártok", nem csodálkozom hogy a tini korosztály manapság,tanulatlan,unintelligens,felvilágosulatlan bunkó
2011. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,hozzá teszem,tisztelet az egyre kevesebb kivételnek 23F
2011. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!