Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akit másfél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit másfél éve ismerek, és azt mondta hogy azér nem járna velem mert fél attol ha összeveszünk akkor vége van a barátságnak is. mit tegyek most? (14 éves fiu vagyok)

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 15:18
 1/10 Qvasz ***** válasza:
77%

Ha lány lennék, én is ezt mondanám csak nehoogy össze kelljen jönni veled.

Ne hari de ez az én személyes véleményem. Persze nem ismerem a körülményeket és titeket, nem tudhatom.

2009. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát..köszi..de azt mondta h bejövök neki meg minden...csak ugy van vele hogy szerinte jobb a barátság mint egy pár hetes kapcsi...
2009. febr. 3. 15:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár hétben gondolkodtok csak akkor tényleg jobb a barátság!
2009. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igaz.de én mondtam neki hogy nem pár hetes kapcsolatot szeretnék.
2009. febr. 3. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy mit tegyél? Tartsd tiszteletben a döntését.. Ha nem akar barátságnál többet, akkor nem akar. Viszont elég nagy szemétség tőle, hogy olyanokkal hiteget, hogy bejössz neki meg ilyenek. De ha nem akarja, akkor nem. Legyél jó barátja, aztán majd az idő eldönti (:
2009. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen...:)megfogadom a tanácsod:D febr.13-án lessz farsangi buli a suliukba..megprobáljak kicsit nyomulni?vagy inkább haggyam??(am ő hívott meg)
2009. febr. 3. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:
volt egy lány aki ugyanezt mondta nekem, hogy legyünk csak barátok, mert a barátság örök a szerelem meg múlandó bla bla. nem tetszettem neki, csak mivel kedves mindenkivel nem akarta így megmondani. szóval szerintem nem biztos, hogy az esete vagy.
2009. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de ez a csaj mindenkinek megmondja a szemébe azt amit gondol róla..:D
2009. febr. 3. 17:47
 9/10 anonim ***** válasza:

pontos körülményeket mivel nem tudok,ezért így azt gondolom,hogy ha beszélgettek még erről,mond meg neki,hogyha járnátok és ne adj'isten összevesznétek,akkor is szeretnél a barátja lenni.De amennyiben nemet mond,tartsd tiszteletbe,mert ha nem tartod tiszteledben azt amit gondol.

A buliról pedig annyit,hogyha meghívott szivesen látna ott,ezért sztem menj el mint egy barátja.Táncoljatok,dícsérd meg hogy milyen szép ma,de ne vidd túlzásba:D

2009. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hátjó..:Dnemviszem tulzásba..majd meglátjuk mi jön ki belőle
2009. febr. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!