Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelent h valaki érett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent h valaki érett egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Több embertől is hallottam már hogy az ő párja nem érett meg ilyenek.Ez mit jelent?
2011. nov. 12. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Képes komoly és tartós kapcsolatra. Van felelősségérzete, realitása. Felnőtt mód viselkedik, problémamegoldó képessége van, tud viselkedni, érzelmeit nem indulattal fejezi ki. Kevésbé gyerekes, bár lehet gyerekes humora, jó kedve.
2011. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég sok mindent jelenthet, pl nem lehet vele komolyabb témákról beszélgetni, mert elröhögi, rögtön megsértődik, félreérti stb. Könnyen felhúzza magát dolgokon, amit a másik nem sértésnek szánt... ha felhúzta magát, akkor úgy viselkedik mint egy durcás kisgyerek, aki nem kapta meg az áhított játékát.

Nekem pl az ex párom vitáknál nem tudott sosem érvelni, hülyeségekkel jött, ovis szintű veszekedéseink voltak, ha felhoztam valami témát, ami rá esetleg nem vetett jófényt, akkor mindig azzal hogy jött, hogy "mert bezzeg én...", vagdalózás lett belőle, holott szerintem alap, hogy a hibákat is megtudja a két fél beszélni.


Az éretlenség megnyilvánulhat abban is, hogy valaki nem tiszteli a párját és az ő érzéseit. Kikezd mellette másokkal is, flörtölget, játszik. Ebben is megnyilvánul, hogy nem érett egy komoly kapcsolatra, vagy csupán csak jelenleg nem alkalmas.


Így hirtelen ennyi jutott eszembe, de tényleg hihetetlen apróságokból le lehet szűrni, hogy valaki nem érett meg egy normális kapcsolatra.

2011. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok... ha nem egyértelmű, én az éretlen részéről közelítettem meg a témát. :)
2011. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. nov. 12. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Kompromisszumképtelen.
2011. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hogy keptelen,igazi kapcsoltra csak eppen idotoltes keppen vagy tapasztalat szerzesre tart baratot/baratnot maga mellett es nem tud felelosseget vallalni a tetteiert a kapcsolatba onzo, maganakvalo
2011. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!