Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a Férfi, aki szenvedélyesen, odaadóan szeret?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok(tudom,tudom..) és hiányolom az igazi férfiakat. Tizenévesen túl idős lenne hozzám egy 28-30 éves férfi. A 18-20on évesek közül pedig rettenetesen nehéz találni egy olyat, akit igazán egy mély érzésű,karakteres egyénnek tarthatok. Nem érzem a kellő tüzet, a lángolást a korombeli hímneműekben. Az idősebbek túlságosan is elkápráztatnak, azonban igyekszem reálisan gondolkodni... Tudom, hogy nem releváns ennyi idősen egy érett férfival kapcsolatot létesíteni..Nem értem a korombelieket, és valójában ők sem engem.Én túl szentimentális, túl összetett vagyok, úgy érzem..
2011. nov. 12. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én az vagyok!
2011. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Megtaláltál:D
2011. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát érdekes kérdést vetettél fel elég sok korodbeli lány van igy vele hogy vannak pasik meg férfiak ha érdekel a véleményem egy 30 éves lehet ugyanugy éretlen köcsög mint egy 18 emberr függő az egész én 20 éves fejjel nem hiszem h mashogy viselkedem ahogy 20 évesként illene tanulok bulizom növelem az iq-m és értelmes dolgokat is csinálok csajozom ismerkedem és minnél több alkalmat keresek arra h szexelhessek mint az összes férfi 16-38 között.
2011. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Remek. És kellően megfontoltak,magabiztosak is vagytok? :)Mármint úgy értem, hogy nem kedvelem az olyasféléket, akik számára nem létezik több az alkoholizálásnál,a buliknál és a 'csaj'-oknál.. Az érett gondolkodású egyének vonzanak.
2011. nov. 12. 20:37
 5/16 A kérdező kommentje:
Pontosan ez a problémám. Hogy a korombeliek számomra infantilisek. Megértem hogy élnek, de én már kinőttem ebből.. Pontosabban soha nem is voltam ilyen. :)
2011. nov. 12. 20:39
 6/16 anonim ***** válasza:

Én átérzem a problémád.

Én is 16 voltam, mikor egy hasonló kaliberű FÉRFIRA vágytam. végül találtam is egyet, internetes társkeresőn, akivel a mai napig boldogak vagyunk! Ha nm zársz ki lehetőségeket, próbálkozz neten, hátha neked is szerencsét hoz!

Tudom, sokan mondják, hogy veszélyes, de élőben is ugyanolyan idiótákat lehet összeszedni, ugyanúgy hazudhat neked és megerőszakolhat.

22/L

2011. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az a bizonyos FÉRFI, a te korosztályodba is tartozott ? :)
2011. nov. 12. 20:43
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy valaki, de tudok szeretni... Én inkább azt a kérdést tenném fel, hogy hol van az a lány, aki ezt őszintén igényli és méltányolja. :S

Ezekhez a tulajdonságokhoz például mit szólsz?:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szimpatikus vagy. :)
2011. nov. 12. 20:49
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is oylan férfi vagyok!

Csak te 10 évvel fiatalabb vagy nálam és nem tudsz főzni,sexben sem nyújtanád azt amit egy igazi nő nyújt,és még a szüleidtől is csak elkéne kérni otthonról,ja meg pedónak is néznének.

Szóval itt vagyok ,csak ki vagyok lőve! :)

2011. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!