Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem, szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba. Hogy éreztessem vele?

Figyelt kérdés
14/L
2011. nov. 13. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
fogd meg a kukiját.
2011. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ha csak azt hiszed akk meg varj...menj oda hozza es kedveskedj
2011. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most is chatelünk, de nem tudom hogy mit mondjak neki.
2011. nov. 13. 17:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljatok!
2011. nov. 13. 18:48
 5/7 anonim ***** válasza:
hívd átt és beszéljétek meg hidd el az jobb lesz nevárj vele mond meg neki vagy kérdezz rá hogy mit szólna hozzá ha
2011. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Többet ér egy jó barátság mint a szerelem... Én is ilyen helyzetbe voltam megkérdeztem a fiút hogy lehet-e majd köztünk valami és kijelentette, hogy barátságnál többet nem tud velem elképzelni azért picit összetörtem... :/
2011. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először is gondold át,hogy amit érzel azok tényleg szerelmes érzések és ,ha igen akkor gondold át,hogy megéri-e kockáztatni ha ismét igen akkor beszélgess vele ugyanúgy,mint eddig aztán ha úgyérzed akkor mondd el neki mi a pálya ha igennel válaszolt akkor nagyon sok boldogságot kívánok,ha pedig nemmel akkor próbálj meg vele ugyanolyan kapcsolatot tartani mint, addig..természetes hogy pont ugyanolyan nem lesz és ha végképp érzed hogy nem tudsz csak barátként nézni rá akkor beszéld meg vele és majd közös döntésre juttok..Sok sikert :) majd írd meg hogy mi volt vagy itt vagy pedig priviben ha több kérdésed is lenne szívesen segítek ,persze ha tudok :) 14/L
2013. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!