Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem+rossz szexuális élet, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Nos több mint fél éve vagyok együtt a barátommal, akibe szerelmes vagyok, ő vette el a szüzességem is. Viszont az együttléteinket én nem tudom élvezni, pedig rengeteget pettingeltünk a nagy alkalom előtt, 3 hónapja pedig már minden van.. Kívánom őt nagyon, ha nem találkozunk egy ideig, és önkielégitek mindig elmegyek, vele viszont egyetlen egyszer volt orgazmusom, mikor szájjal elégitett ki még hónapokkal ezelőtt. Azóta semmi. Mikor szeretkezünk , előtte nagyon kívánom, de amint elkezdjük kiszáradok, és a kezdeti kellemes érzés semmilyenbe megy át, néha még kellemetlen is, mert kidörzsöl. Gondoltunk rá, hogy azért mert nem túl nagy mérettel rendelkezik, több pózt kipróbáltunk de semmi.

Úgy érzem bele fogunk őrülni a sikertelenségbe, és nem fog menni ez a kapcsolat. Őt ez még jobban zavarja mint engem, a héten már össze is vesztünk ez miatt. Ugyanakkor fülig szerelmes vagyok belé.

Mit lehet ilyenkor tenni?? Szükségem van kívülállók véleményére is.

19/L


2011. nov. 13. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
próbálj ki valami sikosítót és ne görcsölj ezen ha teljesen elengeded magad szex közben akkor lehetséges, hogy te is élvezni fogod. a párod mérete meg ne legyen mérvado mert nem a méret a lényeg hanem h mit tud vele kezdeni...
2011. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért mekkora mérettel rendelkezik?
2011. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ilyen nehézkes szerintem, mert ezen görcsöltök. Ha szex közben egymásra figyelnétek, csókokra, érintésekre, arra hogy össze akartok olvadni, akkor sokkal sikeresebbek lennétek! A szex/szeretkezés varázsa nem alul a nemiszerveknél dől el, hanem felül, és belül(!), hogy mennyire adjátok át magatokat egymásnak. Minél jobban az orgazmusra koncentráltok annál később fog jönni, és a szex nem szeretkezés és örömszerzés lesz, hanem kényszeres.... nem is tudom milyen szót használjak ide.. egymásra figyeljetek, ne a nemiszerveitekre! Ezt tudom tanácsolni.. Tudom, lehet kicsit összevissza fogalmaztam, de remélem érted, hogy mit akarok mondani, és segítségetekre válik:) Sok sikert!
2011. nov. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!:)


előző kommentelő: olyan kb. 11 centi neki mereven

2011. nov. 25. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!