Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátomnak végre legyen önbizalma?

Figyelt kérdés
A barátomnak nincs önbizalma, próbáltam bátorítani, hogy ne érezze magát 'alsóbb rendűnek' más embereknél, de nem megy neki. Úgy viselkedik sokszor, mint egy visszahúzódó kisgyerek. Próbálkozik változtatni rajta, de nem sikerül neki. Mivel tudnék segíteni neki, hogy elfogadja magát? (A bátorítás nem jött be eddig..) 18L
2011. nov. 13. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
mértnem hagyod ott..?
2011. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem értem a barátodat.

nekem sincs sok önbizalmam de ha lenne barátnőm az kicsit meghozná.

2011. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2 éve együtt vagyunk.


Azért hagyjam ott mert el ment az önbizalma? az kicsit morbid lenne nem..?

2011. nov. 13. 17:46
 4/13 anonim ***** válasza:

A leírás alapján magamra ismertem a barátodban. Sajnos én is ilyen fiú vagyok, próbáltam válozni, de a legtöbb ember előtt én is visszahúzódó kisgyerekként viselkedem és ez nem egy olyan dolog, hogy csak úgy meg lehetne változtatni, nekem igazából emiatt sincs barátnőm sajnos. :(


Nem tudom ti, hogy jöttetek össze, de jó, hogy nem hagyod el emiatt, ez szép és becsülendő dolog. Már az is csoda ha van olyan lány, akinek kelle a magunkfajta fiú.


Én még keresem, nem adom fel, akármilyen nehéz is egyedül.

2011. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már elég régen együtt vagyunk, és ez idő alatt elég sokat változunk, legalábbis én. Közben én önálló lettem tanulok, közben dolgozom a megélhetésemért és nem nagyon számíthatok senkire. Neki ott vannak a szülei támogatják, mosnak rá stb.. Én pedig már úgy vagyok vele, hogy olyan kapcsolatra vágyom, ami egy szempontból támaszt ad nekem és biztonságot. De kb. ugy értem mintha csak egy tiniszerelem lenne pedig már nem azon a szinten tartunk.. És amíg ő nem tud érett férfi módjára viselkedni, addig nem fogom úgy érezni, hogy bármi legyen is számíthassak rá. Nem egy kisgyerekkel szeretnék járni :/
2011. nov. 13. 17:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen barátom van. Ez a bátorítás dolog hülyeség, mert a bátorítással is folyton csak emlékezteted, hogy milyen. Inkább dicsérd, emeld ki a jó tulajdonságait, és gyakran mondogasd neki.
2011. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18:00 vagyok: vagy nem sportol, vagy valami, amiben kiemelkedő is lehetne akár, nincs valami hobbyja, amivel kitűnhetne, és jobban érezné ő is magát?
2011. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De semmit sem érek el vele, mert ezzel is eszébe jut a dolog és nem hiszi el azt ha jót mondok róla.
2011. nov. 13. 18:02
 9/13 A kérdező kommentje:
De rendszeresen (heti 3-4x is) jár kondizni. Nagyon szereti csináni órákat tudna mesélni róla..
2011. nov. 13. 18:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Még mindig én: hát nem tudom, az én barátom szerencsésen megváltozott nagyrészt ilyen téren. Neki az is elég volt a változáshoz, hogy van aki szereti, és van akinek tetszik így ahogy van. Érdekes, mert a kondisok igen nagy önbizalommal rendelkeznek.:/ Nem tudom, bocsi.:/ De, ha nem hiszi el neked, az már régen rossz.
2011. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!