Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy én még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan cikinek érzem..15évesen szűz vagyok

már leakar velem feküdni,de még csak 1 hete vagyunk együtt.

Nagyon korainak tartom még ezt.És még szűzis vagyok..nem tudom,hogy mondjam el neki!

értelmes válaszokat kérek!

köszönöm..


2011. nov. 13. 18:16
 1/9 DiMalto ***** válasza:
100%
ciki 15 évesen??????? az fasza...
2011. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyanús hogy csak szere kellesz neki ha 1 hete jártok és már le akar veled feküdni.

Elvileg alig ismered még.

Mond azt neki hogy 1 éven belül nem akarsz lefeküdni vele (még ha nem is így gondolod).

Az idő majd igazolja hogy szeret vagy csak a tested kell neki.

2011. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fekszel le vele, mert azzal csak jól járnak a szemét!
2011. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így: Én még szűz vagyok, és korainak tartom ezt!
2011. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Szűz vagyok
2011. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

15 éves voltam, mikor összejöttem a barátommal (még 1 hónap volt hátra a születésnapomig). Én soha nem szégyelltem, főleg nem 15 évesen, hogy szűz vagyok. Ő még örült is neki. Én viszonylag hamar lefeküdtem vele, mert mi járás előtt még hónapokig csak ismerkedtünk, majd miután hivatalosan járni kezdtünk, rá pár hétre feküdtem le vele. Egy percet sem bántam meg, sem azt, hogy a "járás" dolgot húztuk, sem azt, hogy tudott róla, hogy szűz vagyok. Nagyon jó volt.

De a mai fiatalokat ismerve, gondolom ti 2 randi után már kitettétek fészbukra, hogy "kapcsolatban" és azóta sokat csókolóztok meg ölelkeztek... Én azt mondom, maradjatok egy ideig a pettingnél, bár azzal is várhattok még egypár hetet, de legalább 1 hónapot.

Szűznek lenni 15 évesen egyáltalán nem ciki. Ha a barátod így gondolja, akkor elég gyerekes. Ő hány éves?

17L

2011. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mármint a 16. születésnapomig volt hátra 1 hónap. :) Amúgy mi azóta is együtt vagyunk.
2011. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Koszy válasza:
15 évesen nem ciki szűznek lenni, az a ciki, hogy szerinted ciki. Hogy mondd el neki?! Nyíltan és őszintén!
2011. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés...
2011. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!