Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszahódítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszahódítani, mert valahogyan csak visszalehet?

Figyelt kérdés
Van 1 lány, akiért bármit odaadnák hogy újra együtt legyünk, de 2hónappal ezelőtt szakított velem,1 kis apróság miatt, ami engem nagyon zavar. Nagyon szerettük egymást, de olyan hirtelen gyakorlatilag 5perc alatt vége lett mindennek, de én még mindig szeretem, fotyon csk rá gondolok, hiányzik.
2009. máj. 9. 21:14
 1/4 anonim válasza:
86%

Szia!

Az sokmindenen múlik, hogy hogyan "kaphatod vissza" közrejátszik azis hogy min vesztetek össze...??!

2009. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Júúúúúúúúúúúúújjjjjjjjjj van egy kis problema,figyelj most ne haragúdj meg de szerintem a csaj nem az a kis hiba miatt szakított veled sztem már ő sokkla hamarabb szakítani akart veled csak nem tette meg és most végre talált egy ürügyet és ezért tette meg seperc alatt, szal sztem bocsi de ő ezt már hamarabb meg akarta tenni, de figyelj: az a tippem hogy egy ideig bármilyen nehéz is neked ne zaklasd ne hívd vagy ilyesmi ne keresd őt, hagyj neki egy kis időt h ő is átgondolhassa(szusszanhasson) és majd kicsit később lépj!
2009. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem se kis dolog miatt szakított, csak nem vetted észre, hogy valami baja van.
2009. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, visszalehet, ha kell segítség írj privit és segítek
2010. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!