Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, jól teszem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, jól teszem, ha az volt pasimnak az egyik legjobb haverjával jövök össze?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk akkor. Szerintem semmi gáz nincs benne, ha tudjátok kezelni a helyzetet.


25/L

2011. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha az jónak az látod, az akkor az menny az össze az volt az pasidnak az egyik az legjobb az haverjával. Az.
2011. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan nem.
2011. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Problem? ***** válasza:
100%
Csak egy barátságot teszel vele tönkre.
2011. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egy tüske leszel akkor.
2011. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot ne csinálj!

NE CSINÁLD!

2011. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy most levelezek vele, és megtudtam, hogy beszélt vele. úgy volt h titokban találkozunk úgy hogy ő nem tudja, de elmondta neki hogy csak velem akar találkozni. És erre az volt a válasz, hogy ez kimondottan őt nemérdekli, akár össze is jöhetünk, csak rajtunk múlik.
2011. nov. 14. 19:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó barátja lehet mondhatom... Sosem jönnék össze a barátnőm exével ennél nagyobb tahóság nincs. Gratulálok a fiúhoz megérdemlitek egymást... :D
2011. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hiába mondja,hogy nem érdekli,ha összejössz az egyik legjobb haverjával a világ legnagyobb prostija leszel a szemében,ez biztos.

Könyörgöm,nem lehet máshonnan válogatni és nem a szűk baráti körből?Te örülnél,ha a legjobb barátnőddel "smúzolna" az exed?Szerintem nem.

Ne csinálj hülyeségeket.

2011. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha túlléptetek egymáson, békében váltatok el, akkor nem lesz gond. Engem nem izgatna, ha a legjobb barátnőm az exemnél találná meg a boldogságát.

26N

2011. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!