Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne szexis alakom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne szexis alakom, hogy jobban tetszek a barátomnak? 19/L

Figyelt kérdés
Tetszeni szeretnék a barátomnak, és mostanában ahogy jön a hideg idő és nem mozgok annyit, gátlásosabb lettem.Az a problémám, hogy a melleim elég kicsik, de a fenekem viszont (szerintem) nagy.160cm vagyok és 50kg. Sajnos nem igazán tudok hízni..ha hízok azt sem tudom sokáig megtartani. Milyen gyakorlatok vannak ami feszesebbé, kisebbé tenné a fenekem és nem venné el sok időmet? Tudnátok olyat mondani amitől hízhatnék? Kb. 54-55 kiló elég lenne.A fehérjét azért szedik a testépítők mert hízni szeretnének nem?Remélem tudtok segíteni!! Előre is köszi!!!
2011. nov. 15. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is kb akkora vagyok, mint te: 162/51. Nekeme is kicsi a mellem, és nagyobb a fenekem. Fenékre kerestem ki gyakorlatokat, a pilatesz csodákat művel! Mellette guggolásokat (napi 2x50) végzek, meg kitöréseket. Kb ennyi, és már 32 hét után kezdett látszani az eredmény. Csak aztán nem szabad abbahagyni, ha el is éred a kívánt eredményt.
2011. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egyél sok zsíros dolgot és attól hízni fogsz
2011. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nem 32 hét, hanem 2 :D
2011. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1.válaszoló: Valami gyorsabb eredményt szeretnék :S A melleid is nőttek, vagy csak a feneked lett kisebb?
2011. nov. 15. 19:56
 5/15 anonim ***** válasza:

a fehérjét izomrost építésre szedik a sportolók...

ha hízni akarsz akkor sok szénhidrátot kell bevinned..

de,ha a barátod nincs megelégedve veled akkor majd én foglalkozok veled csak írj privátra és megbeszéljük..

2011. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ami nem veszi el sok időd ? Most ezért mert lusta vagy és azonnali eredményt vársz a semmire.. vagy azért mert nincs időd... ? egyébként kisebbítő gyakorlatról még nem halottam. és sztem ne is akarj a popóból fogyni..inkább mell feszesítő gyakorlatokat kéne csinálnod... ha túl kicsinek tartod.. hízni szeretnél ? nekem úgy sikerült hogy napi 6 szor étkeztem mindig rendszeresen ugyanabba az időbe. és persze nem 2 személyre szóló adagokat .. és csak is egészségesen.. felejtsd el a chipset tömök magamba és hízok majd megoldást.. egyébként googleba sok mindent megtalálsz ami érdekelhet.. téged.. :)
2011. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
egyél! mármint ha ilyen muty-muty kajákat eszel persze hogy nem hízol... a kakaóscsiga, meg a sajtosrúd, csak azokat hízlalja, aki nem akar hízni. tessék enni sülthúst rántotthússal, aztán folytsd le ezt az egészet egy kis hurkával, vagy sültkolbásszal.
2011. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mutas magadról egy képet mindját kiderül h mennyire kell edzened :)
2011. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
jaaa így már jobban hangzik:D és pontosan milyen gyakorlatokból áll ez? elég kezdő vagyok ilyen téren :S
2011. nov. 15. 19:56
 10/15 A kérdező kommentje:
Na akkor tisztázzuk.. nem akarok magyarázkodni csak az oltogatásokat szeretném elkerülni. Szerintem minden ember a lehető leggyorsabb eredményt szeretné elérni, azért írtam én is így. Amúgy meg nem vagyok lusta, csak fősulira járok és minden nap este érek haza elég fáradtan. Ha lusta lennék szarnék rá hogy nézek ki és fel sem tettem volna kérdést. Másrészt a barátom mindig dicséri az alakom, de jobban érezném magam ha még jobb lehetnék. Köszönöm az eddigi válaszokat és most hogy ezeket tisztáztuk várom a többi hozzászólást!:)
2011. nov. 15. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!