Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam a barátomnak, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátomnak, vajon megbocsájt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat, szerelmes vagyok belé iszonyatosan.Egy hete jöttünk össze újra.Amíg nem voltunk együtt addig én elmentem barátnőmmel meg pár fiúval fürdőzni, a barátomnak mivel tudom h mennyire féltékeny azt mondtam, hogy bátyámmal voltam. Természetesen rákérdezett, letagadtam, de aztán bevallottam neki. Nagyon dühös rám, azt mondta hatalmasat csalódott bennem, pedig én csak nem akartam, hogy ideges legyen és újra elveszítsem ilyen dolog miatt.
2011. nov. 13. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Vagy dugjatok egyet vagy hagyjátok egymást békén.
2011. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Mivel nem történt semmi, elmondhattad volna neki! Így azt fogja gondolni, hogy történt valami és azért nem mondtad el neki!
2011. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megérdemled... ha hazudsz azt hiszi van miért és volt v.mi v.kivel ott
2011. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az egyik haverja is velünk volt az a baj és tőle tudta meg de így tudja azt is szerintem, hogy nem történt semmi... :/
2011. nov. 13. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem látok a fejébe. Mindenesetre érdemes volna megtanulnod, hogy a kicsi és a nagy, a kegyes és az öncélú hazugság közt valójában nincs különbség.


Honnan tudta egyáltalán meg azt, hogy elvoltál bárhol, míg nem voltatok együtt?

2011. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Carlsokolbász ***** válasza:
Ha megtanulsz helyesen írni, akkor lehet esélyed!
2011. nov. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

aki észreveszi egy kis hasonlóságot az tegye fel a kezét :D

2011. nov. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
max ha seggbebüntethet.
2011. nov. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!