Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kaptál már olyan sms-t a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptál már olyan sms-t a párodtól amitől egyből úgy érezted, hogy most azonnal meg akarod kapni őt? Netalántán fel is állt?

Figyelt kérdés

Írd le légyszi, hogy mi volt az.


Vagy ha még nem, akkor mi lenne az ami hasonlót váltana ki? :)


Aki normális válasszal segít! Köszönöm!


2011. nov. 15. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyert a fradi, vettem sört!
2011. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ehhez nekem nem kell sms,elég,ha rá gondolok egy teliholdas éjszakán.
2011. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó de én holnap reggel szeretném, ha a párom egy ilyenre ébredne!
2011. nov. 15. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
mond neki h pucéren fekszel az ágyadon és kissé fázol és ird neki h "nem jönnél át felmelegíteni?"
2011. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kérdezd meg chaten.

az a sok ember tuti mond majd sok sms-t abból 5 használható lesz és elküldöd valamelyiket. :D

2011. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Van 10 másodperced, hogy visszaírj, különben tartozol 1 szeretkezéssel! Ebből már 7 letelt, és most még 3 ... már TARTOZOL!


2.Szeretlek szerelmem, szeretlek mindenem, bár Veled lehetnék, s farkadra ülhetnék!


3.Olyan vagyok, mint a dinamit könnyen felrobbanok, csak a megfelelő kanóc kell hozzám


Ez a 3 tuti jó azt írd amelyik leginkább tetszhet a stílusának :D

Kérem a felpontozást hehe :)

2011. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Passzolom, nekem csak a szolgáltatóm szokott sms-t írni.
2011. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!