Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet a barátommal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a barátommal a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én egyetemista vagyok.

A barátomnak nincs érettségije, útépítésnél és egyéb építkezéseknél szokott dolgozni.


Nagyon jószívű, kedves ember.

Később gyerekeket akarok neki szülni.


A családom lenézi mert egyszerű munkásként dolgozik.


22/L


2011. nov. 15. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne zavartasd magad emiatt. Rendes ember? Tiszta? Felelősségteljes? Kötelességtudó? Boldog vagy vele? Akkor ámen. Az én barátom is egy egyszerű börtönőr, nekem meg jogi diplomám van. Boldog vagyok vele és vele szeretnék megöregedni.
2011. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást, tökmindegy mit mondanak a szüleid, már nem 15 éves vagy, és nem a szüleidtől függ az életed. Ha gyereket akarsz neki szülni, akkor komolyan is gondoljátok, költözzetek össze, aztán kész. Anyukádékkal meg ne törődj, ha látják rajtatok, hogy foglalkoztok velük, vagy rosszul esik, elbizonytalanodtok, hogy mehet-e tovább a kapcsolat az ellentétek miatt, akkor ezt is fogják csinálni, mert látják, hogy van értelme, de ha nem is foglalkoztok velük, akkor majd megunják.
2011. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos nem... :-/

Erőlködhettek, pár évig működhet a huzavona, de előbb-utóbb a pénztelenség hazavágja a kapcsolatotokat...


A pénz nem minden...-de csak ha van. :-/

2011. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó, akkor az utolsó hozzászólás alapján az összes szegény ember húzza le magát a klotyón? Ilyen hülye felfogást, már bocsánat...
2011. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha neked ez nem okoz problémát,-és ahogy látom egyáltalán nem okoz- akkor a boldogságotokat nem egy papír (vagy épp kettő,ha megkapod a diplomádat) fogja meghatározni.


Neki pedig senki nem tiltja,hogy,ha most nem is akar,de akár mondjuk 10 év mulva leérettségizzen.Azért manapság az érettségi már tényleg alap,de ha ő enélkül boldogul,és nem a bárányfelhőket számolgatja a fürdőszobában(tehát van tisztességes állása,adózik,és van fizetése),akkor szerintem nem ezen múlik a dolog - ezen nem szabadna múlnia.

2011. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtatok múlik. Én is egyetemre járok, tudományos dolgozatot írok, publikálok, a vőlegényem pedig rendőr (egyre többször hallom a régi viccet, hogy mindenki rendőrnek születik, csak valaki tovább tanul), de engem ez nem érdekel. Egy végtelenül kedves, jóakaratú ember Ő. A tenyerén hordoz, csak az számít neki, hogy együtt boldogok legyünk, soha nem bántana meg. Így nem láttam soha akadályát annak, hogy együtt legyünk. Őt is sokan lenézik, de az ő ismerettségi körökből viszont én kaptam már pár megjegyzést, hogy miért vagyok olyan, amilyen, de engem ez sem érdekel. Szerintem készülj még fel arra is, hogy az ő szülei azt fogják mondani, hogy te úgyis dobni fogod őt, mert te tanultabb, műveltebb (gazdagabb) férfit akarsz magad mellé. Nekem is mondták már ezt, de engem ez sem érdekel. Minden csak elhatározás kérdése, és attól függ a kapcsolatotok jövője, hogy mennyire szeretitek és becsülitek meg egymást.
2011. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Első, te családod elfogadja a barátodat?

Mióta vagytok együtt?

2011. nov. 15. 20:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért ne működhetne? A szeretet csodákra képes. Még arra, is, hogy a barátod elkezd felzárkózni, tanulni. Nem kell erőltetni, mert előbb-utóbb valószínű önmaga fogja belátni, hogy érdemes magát képezni.
2011. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok. Azt előre bocsájtom, hogy a barátomnak van érettségije.

Kicsivel több, mint 3 éve vagyunk együtt, a családom imádja, mert intelligens, értelmes, kedves ember, és látják, mennyire imádjuk egymást. Ez soha fel sem merült a családban problémaként, hogy neki csak közalkalmazotti fizetése van.

2011. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rajtatok múlik,hogy fog-e működni..

Nálunk működik.10 éve élünk boldog házasságban,van egy csodás 4 éves ikerlányaink..

Én diplomás vagyok( alsó tagozatos tanárnő vagyok) a férjem villanyszerelő..Értelmes,okos ember,és imádom..

Nem a diploma számít,hiszen sok olyan embert ismerek akiknek nincs diplomájuk,de briliáns az eszük,nagyon okosak..

2011. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!