Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi számít megcsalásnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi számít megcsalásnak? Miért szakítanátok a párotokkal? Mi fér még bele egy kapcsolatba? Flört, csók, szex?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 22:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik se fér bele egy kapcsolatba. Számomra az is megcsalás,ha valakivel közösségi oldalon elkezd intim dolgokról beszélgetni és utána találkára hívja. Hiába nem történik csak beszélgetés...
2011. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
44%
a barátom szerint már az is ha vki vki másról fantáziál.. tehat h ott már veszélyben a kapcs..
2011. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Lifeishard ***** válasza:
100%
Szerintem azt mindig a párod dönti el, hogy Te mivel csalod meg őt. Nyilván nem szabad engedni, hogy túlzásokba essen, ha már azon kiakad, ha más csajokkal beszélgetsz, piszkálod őket vagy barátilag megsimogatod a bucijukat - na, az ilyen nővel nem szabad összejönni. Ahol szerintem elkezdődik a megcsalás, az, ha fűzögetsz vagy "randira" hívsz egy másik csajt. A flörtöléssel is vigyázni kell - bármilyen ártatlan is, kinőheti magát (nem törvényszerű, de megeshet). Az, hogy magánéleti dolgokról beszélsz vele, nem feltétlenül az. Nekem is van csajbarátom, akivel szinte mindent megbeszélek, mégsem fekszem le vele, nem is akarok. Ami viszont abszolút az: a csók és a szex minden formája (igen, a "fürge ujjak" is :)).
2011. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a flört és a csók még belefér.Igen,igen,nekem egy kicsit szabadabb gondolkodásom van,erről nem tehetek.
2011. nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A flört szerintem nem fér bele, de BESZÉLGETNI nyugodtan lehet más csajjal.

Én személy szerint bevarrnám annak a csajnak az összes létező lukát, aki a barátomra mer mászni.

Szóval, lány barátai lehetnek, csak ne akarjon tőle semmilyen szexuális dolgot. :)

Érthetően, a csók és a szex megcsalás.


18/L

2011. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Csók, szex egyértelműen megcsalás. Randi is, ha nem baráti találkozónak készül. A flört meg olyan dolog, hogy amíg érzelmileg csak hozzám kötődik, addig nem érdekel. Mert az érzelmi alapú megcsalás a legrosszabb mind közül, és azt még kideríteni se lehet sokkal elvontabb dolog annál.
2011. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Vadmeggy ***** válasza:
38%
Flört, csók belefér, de csak akkor, ha spontán egy buliban történik. Alkohollal az ember gátlástalanabb lesz és csinál butaságokat.
2012. jan. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%
Az alkohol csak bátorságot ad ahoz amit józanul szeretnél de nem mersz megtenni.
2012. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%

Nekem minden mindegy!!

Ha én nem tudok róla akkor nem fáj!!!És ez a lényeg!

Meg is calhat,csak diszkréten tegye!

2012. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
egyet értek sokakkal, hogy nem baj, ha beszélget mással, csak ne csöpögős tartalommal, és ne bámulja!!
2012. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!