Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttam egy olyan üzit csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 srác kérdése:

Láttam egy olyan üzit csajom facejan amikor ott voltam akk nyitota meg hogy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval azt látam h csávó rá kérdezett h ne makarsz 1 d*gni és el szeretném olvasni h mit válaszolt rá meg h télleg azt olvastam e és tudom a jelszavát szerintetek be lépjek?? :)
2011. nov. 16. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Félrekefél.

Rúgd ki a 'csába

2011. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
beszédl meg vele ha mentegetőzik vagy meglepődik vagyis hülyének néz téged félrekefél
2011. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak ha megyőzöttem róla h igaz e :) de nem szeretném h rájöjön h be léptem facejaba ő telon vanfent én gépen lenék de akkor öt nem dobja le telojáról?
2011. nov. 16. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem nézd meg mit válaszolt. engem megölne a kíváncsiság.
2011. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és mit mondjak csajomnak ha lebukok ??:) mert ha igaz akk tom mit modnjak de ha nemet mondott mert azért mégis köcsögség :)
2011. nov. 16. 20:57
 6/10 anonim ***** válasza:
előbb még előtted nyitotta meg, most meg felléptél?
2011. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Rögtön nézd meg! Vagy lehet már kitörölte, és a csávóhoz siet kefélni :D:D
2011. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem még nem cask felépni akarok

de nem tom h csinajam ugy h ne tudja meg h be léptek segicsetek

2011. nov. 16. 21:03
 9/10 anonim ***** válasza:

én simán belépegetek exeimnek a face-ére és ne mbuktam le :D pedig végig olvasok minden dolgot és mit ne mondjak vannak kis dolgok amiket nem kéne tudnom xD

ha ügyes vagy nehééz lebukni

jah és ne mdobja le sehionnan voltmár oylan h élő beszélgetést néztem végig pl irtak neki és néztem monitort ő meg visszairt és láttam mindent éső semmit sem vett észre

2011. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha olyan üzenetet olvasol, amit ő még nem, akkor be tudod állítani ha végeztél, hogy mentés olvasatlanként, vagy mi. másból meg nem jöhet rá, ha ír valaki, mert azt hiszi, te vagy ő, akkor nem kell válaszolni, kommentelgetni, ennyi.
2011. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!