Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy tarthat még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy tarthat még mindig a legjobb barátjának?

Figyelt kérdés

Nem esik le neki hogy szinte párkapcsolatban élünk. Eljárunk kajálni, ha átmegyünk egymáshoz egy ágyban alszunk, az összeköltözést tervezzük, lelkitársai vagyunk egymásnak, ma mégis közölte hogy én vagyok a legjobb barátja.

Nem mondhatom meg neki hogy szeretem vagyis nem kezdeményezhetek, mert annyira önbizalomhiányos és annyira határozatlan, hogy ha megmondanám neki soha többé nem akarna látni. Általában én döntök, sokszor az ő dolgaiban is, mert egyedül nem tud. De azt biztosan tudom hogy megijedne az ilyen komoly érzelmektől. De hát annyit ölelkezünk, simi... Hogy döbbentsem rá, hogy mégis mi zajlik köztünk?


2011. nov. 16. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Relatív, hogy kinek mi a párkapcsolat. Gondolom, ő nem érzi annak.
2011. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Talán én? ***** válasza:

lehet te nagyon bele tapostál a legjóbb barát zónába...

tudod a lány-lányal gyarkan csinál iet hogy együtt alszanak stb... ha konkrét smaci meg ien intimebb dolog nem volt akkor felejtős hogy a baráton kivül tart valamire

2011. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Walk With Me ***** válasza:

A legjobb barátság és a szerelem kizárja egymást? :)


Szerintem nem, sőt... sokkal mélyebb kapcsolat az igazi barátság mint sokak párkapcsolata, ami csak szimpátián meg vonzalmon alapul. Én a helyedben egy ilyen simizős pillanatban finoman megcsókolnám...

2011. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha testvérek lennétek, akkor sem találnék semmi betegeset a kapcsolatotokban.
2011. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak azt ne mondjátok hogy nem lehet köztünk semmi :(
2011. nov. 16. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az sem lenne kapcsolat, ha valakivel együtt élnék, ölelkeznénk, két test, egy lélek lennénk és minden éjjel ájulásig csinálnánk, amíg nincs kölcsönös szerelem.
2011. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!