Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat otthagytam agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat otthagytam agresszív volt bántott egyszóval muszáj volt szakítanom, nem viseltem tovább! Viszont vele annyira jó volt a szex, hogy nagyon hiányzik és rossz belgondolni h mással lesz. Vagy h velem már nem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiányzik a szex vele:( ez normális?mit tegyek?
2011. nov. 16. 21:13
1 2
 1/17 Talán én? ***** válasza:
igen normális mert az ösztönös éned kívánja a szexuális kielégülést sőt hiányolja ... szívás találj más iet
2011. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

keress fel engem és lesz szex ...

garantáltan nem fog többé hiányozni neked..csak én

2011. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 MolotovPunk ***** válasza:
79%

Ostoba nőszemély vagy,ha vissza mész egy olyan alakhoz,aki ütött,vert téged.

A többség sajnos ilyen buta is.

Egy olyan férfi kéne neked,aki tisztel szeret és nem bánt.


Üdv Dr.House voltam

2011. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Na tessék máris itt az utolsó. Amit első mondott az is igaz, vagy lehet mazochista vagy, vagy megint vagy álszent vagy alapjáraton ilyen, hogy elmondod mennyire utálod pl xyont de azért vele töltenéd minden perced.
2011. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Én is éreztem így az exem iránt, pedig durván bánt velem, érzelmileg, de hidd el, egy új szerelem mindig feledteti a régit. Várj türelemmel, ha van önbecsülésed, ne menj vissza! Soha!
2011. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nehogy már ne találj másik szexpartnert, aki ne pótolhatná az exed aranymicsodáját.
2011. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ja egyébként felőlem menj vissza hozzá, remélem olyan rosszul fogod érezni utána hogy az életbe nem hevered ki.


Szóval az ilyet nem tudom sajnálni, ez olyan mintha én elhatároznám hogy akarok csinálni valamit, tudom a kockázatokat minden, de csak azért is. Aztán ooo háát én így meg úgy. Erre van az a dolog amit hát egyrészt agynak hívnak meg az akaraterő. De hát te biztos belehalnál ha ne adj isten nem dug szét minden nap, szörnyű.

2011. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de félek h mással nem lesz olyan jó mint vele!!és rossz bele gondolni h majd mással fog szexelni:(
2011. nov. 16. 21:22
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa így végül is tök logikus. Ezért inkább megalázod magad előtte.? Most igazából mind1 is hogy pasi te meg lány. A lényeg hogy a másik előtt, inkább megmutatod, hogy te túl béna vagy ahhoz hogy jobbat találj vagy tudom is én, és akármit csinál te úgyis visszamész hozzá.
2011. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
akkor gondolj abba is bele,h lehet jobb lesz egy másik pasival és lehet,hogy mással lesz az exed de azt is meg fogja majd verni...
2011. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!