Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lebuktatni egy férjet, hogy megcsal-e?

Figyelt kérdés
sok- sok tippet, bevált ötletet várok, illetve szeretném ha leírnátok hasonló tatasztalataitokat.
2011. nov. 17. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

amikor leveszi a ruháját és nem látja szagolgasd meg van a rajta illat. Őt is észrevétlenül szaglászd meg mert ha félre ment valszínű lezuhanyzott utána, tehát más az illata. vagy némelyik akkora amatőr, hogy az alsógatyájában van egy pötty elöl...na az az utolsó csepp ami még kijön ha estleg nem zuhanyzott le...

amikor azt gondolod hogy megcsal éppen hívd fel

2011. nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi. A helyzet az, hogy szokott pötty lenni a gatyáján, mert pisi foltos néha, fujj, gondolom nem ilyen pöttyre gondoltál. EGyszer már éreztem rajta fura illatot.

Nem viszi magával a telefont, talán nem véletlen.

2011. nov. 17. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor hazajön egy ilyen gyanús kimaradás után, hívd az ágyba. Ha nem jön (mert nem bír), lebukott. Ha jön, akkor minden rendben van.
2011. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
két gyerek mellett elég nehéz azonnal ágyba hívni, először meg kell várni míg elalszanak:-)
2011. nov. 17. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a telefonját otthon hagyja, szerintem nem vétek belenézni...
2011. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de és a szeretőm után, otthon az asszonyt is kielégítettem, nem lehetett rám panasz! Tehát valszeg ezzel nem buktam volna le !
2011. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!