Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleimnek nem tetszik h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleimnek nem tetszik h van valakim. Azt gondolják h a fiú megcsal meg a sexre megy ki a dolog, pedig már jó ideje együtt vagyunk. Nagyon rendes, csak még nem ismerik, és elítélik. Mit lehetne ez ellen tenni h elfogadják? Féllek h elvesztem ://

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 22:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
a szülök mindig idiotak.. szard le..
2011. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mutassad meg nekik
2011. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a szüleidnek, de főleg az anyukádnak, hogy te tényleg szereted ezta fiút, és hogy boldoggá tesz, és hogy bízol benne. Ha jó fej az anyukád, akkor elfogadja, ha nem fogadja el, akkor se szakíts csak ezért a barátoddal... tartsd tiszteletben a szüleid vélemyényét, ne veszeledj velük.
2011. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
már megmutattam nekik,volt is nálunk nem egyszer . csak ha anyunak rossza kedve , akkor nem engedi be,és nem találkozhatunk . és féllek h ez miatt elvesztem,ölege lesz belle :// meg hozzájuk sem enged,mert h egy lány ne járjon a fiú után , mert akkor egy k*rva . annyira ódivatú :(
2011. nov. 14. 22:53
 6/27 A kérdező kommentje:
én 16,párom 21
2011. nov. 14. 22:53
 7/27 anonim ***** válasza:
igen, ha anyukad igy csinal, akkor erre rá fog unni a pasi.. :(
2011. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
de azt nem ertem, h az miert jobb neki ha majd hazudozol össze-vissza :S
2011. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%

1. a szüleidnek mindig igaza van, ha találkoztak már a pasival, valószínűleg saját fiatalkori énjüket vélik felfedezni benne, és ezért akarnak tőle óvni téged

2. rohadtul unom már, hogy a sok analfabéta 10éves nem tudja leírni hogy SZEX. miért mindig s-el kell írni??? nem vagyunk angolok! írd az egészet angolul, vagy írd le rendesen magyarul, hogy SZEX. vagy használd hejette az alábbi szinonímák valamelyikét: szeretkezés, szerelmeskedés, légyott, pásztoróra, közösülés, lefekvés, lepedőakrobatika, együttlét, kufircolás, nemi kapcsolat, hancúr, etye-petye, kamatyolás, aktus, huncutkodás, baszás, kúrás, kupakolás, kurjantás, baszélgetés, reszelés, megismerés, vétkezni a 6. parancsolat ellen, stb stb

3: úgysem fogják elfogadni, hacsak nem megy szolgálatot teljesíteni a békehadtesttel nikaraguába, vagy hacsak nem lelkésznek tanul

4: minek adjunk tanácsot, hiszen úgyis bárki mond bármit, te már eldöntötted magadban hogy mit akarsz csinálni, ha hallgatnál a tanácsokra, akkor először a szüleidét fogadtad volna el, akik azt mondták ne járj vele, de te erre ide jösz kérdezősködni. Mi sem vagyunk okosabbak náluk, és ne ránk hallgass, hanem rájuk.



ja és még valami.. hidd el, a fiú részéről csak a sZexre megy ki a dolog.

2011. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
köszönöm az elsők normális válaszát,és a utolsó idióta megnyilvánulását ...nem is ismered ,de már ezt írod ! pff ..-.-
2011. nov. 14. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!